WWE ستاره جان سینا, مجبور, دوست دختر سابق خود را نیکی بلا به حذف بخش هایی در مورد مواد منفجره باور نکردنی بین ورق در خاطرات ‘بی نظیر’ سفارش او را متخلف معابر.

کشتی قهرمان تبدیل ستاره فیلم John Cena نمی آید در سراسر به عنوان به خصوص خجالتی و گذاشت اما به نظر می رسد وجود دارد برخی از چیزهایی که او می خواهم به جای نگه داشتن پشت درهای بسته.

چهل و سه سال از سینا دارای ویرایش حقوق بیش از سابق خود را نامزد نیکی بلا جدید بگو همه خاطرات ‘بی نظیر و استفاده از آنها را به مطمئن شوید که هیچ یک از قصه های خود را, دیوانه, اتاق خواب, در حالی که آنها با هم ساخته شده است آن را به نسخه قابل چاپ.

بلا 36 در حال حاضر باردار با زمان نامزد رقص با ستاره ها’ آرتم Chigvinstev و به نظر می رسد در Maria Menounos’ پادکست ‘Better Together’ به ترویج کتاب و صحبت در مورد چگونه حتی اگر او خودش نمی ذهن صراحت صحبت در مورد زندگی شخصی سینا منع او از صحبت کردن در مورد sexploits.

“من درک. عالی بود برای او!” او گفت:. “من خوبه مثل شما نمی خواهید بالا پنج در که! ؟ …ما و او قوی بود…پس از آن بود که یک داستان بزرگ.

“با جان هر چند وجود ندارد حتی هر چیزی بد نوشته شده است…آن را بیشتر زیبا و چیزهایی که گرفته شد.”

بعد از آن در چت, بلا همچنین صحبت در مورد غم و اندوه خود را بیش اخیر مرگ همکار WWE ستاره Shad Gaspard که مرده در اوایل این هفته فقط در سن 39 گفته: “شما هرگز او را دیدم لبخند نیست. شما را دیدم هرگز او را عصبانی. او به معنای واقعی کلمه همیشه روشن اتاق.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی