پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

سابق عوام Speaker John Bercow دارد و یک “توطئه” را به نگه داشتن او را از مجلس اعیان.

او نام هیچ نام کرد و آن را “blindingly آشکار” بود که “هماهنگ کمپین” برای جلوگیری از او را از بودن با توجه به مقام سناتوری.

قبلی سخنرانان بوده است ennobled زمانی که آنها بازنشسته حق آنها را به نشستن در مجلس اعیان.

سابق محافظه کار MP شده است قلدری متهم سابق عوام همکاران اما رد صدف.

وزیر کابینه رابرت Jenrick گفت: این ادعا باید به نگاه وجود دارد “بدون تعهد” نخست وزیر به آقای Bercow یک مقام سناتوری.

بحث بلندگو ایستاده بود در ماه اکتبر پس از یک دهه در طی آن او مواجه اتهام تعصب بیش از مبارزه با تروریسم در اروپا و همچنین سوالات خود را در رفتار خود نسبت به همکاران.

خیابان داونینگ خودداری کرده است برای قرار دادن به جلو آقای Bercow نام برای در نظر گرفتن توسط مجلس اعیان ملاقات کمیسیون. به جای این کار مخالفت کرده است نامزد او است.

  • Bercow سناتوری خواهد بود ‘رسوایی’ – Leakey
  • Bercow نامگذاری کارکنان در کتاب “غیر قابل قبول بود’

در مصاحبه با بی بی سی پخش برنامه های خانه برنامه آقای Bercow گفت: در حالی که “هر سخنران برای چند صد سال” دریافت کرده بود یک مقام سناتوری او پذیرفته شده وجود ندارد به صورت خودکار حق را به یکی.

پرسید که آیا او معتقد است شانس خود را از یک مقام سناتوری ناپدید شده بود, او پاسخ داد: “من نگفتم که. شما از من پرسید که آیا یک کمپین هماهنگ آیا یک توطئه وجود دارد که آیا یک تلاش سازمان یافته و من آن را گفته است blindingly آشکار است که چنین است.”

هنوز هم ناله’

آقای Bercow مواجه است حداقل یک شکایت رسمی در مورد رفتار خود را در طول دهه سخنران در صندلی.

او با رد ادعای وجود یک الگوی قلدری نسبت به زیردستان خود با این استدلال که “اکثریت” از روابط خود را با همکاران در داخل و خارج از مجلس بودند و سازنده.

او گفت: رادیو و تلویزیون که در حالی که او تا به حال دو اختلاف نظر با دیوید Leakey سابق افسر ارتش که در خدمت به عنوان میله های سیاه و سفید در عوام “نه از راه دور به مبلغ قلدری” و هیچ “وجود دارد به طور منظم کینه” میان این دو.

“تقریبا هشت یا نه سال بعد او هنوز هم ناله در مورد این واقعیت است که ما استدلال” او گفت:. “او از نظر من بسیار شکل بگیرد. او کمی بازیکن در من روز به روز وجود دارد.”

و در حالی که او پذیرفته شده ارتباط خود را با سابق خود, خصوصی, منشی, Angus سینکلر خراب شده بود به اعتقاد او این دو از هم جدا کرده بود در شرایط خوب بود و آن را “کاملا واقعی” است که او تا به حال پرتاب تلفن خود را در او.

“در مسئله پس از مسئله پس از شماره, من می خواستم برای انجام کارهای متفاوت و احساس من تا به حال یک دستور برای نوسازی و عقب افتاده را تغییر دهید و او بسیار مقاوم که,” او گفت:. “این یک رابطه است که ما با وجود بهترین تلاش خود ،

“او مورد آزار واقع وجود دارد هیچ قلدری. وجود دارد, محترم, اختلاف, نظر, و, که در پایان آن.”

آقای Bercow که نوشته است یک کتاب جدید خود گفت: او خود را قربانی رفتار از روی خودستایی و یهودی ستیزی در طول زمان خود را در مجلس.

‘نوار بالا’

کار MP سحر ساقی است که در مبارزات انتخاباتی به حزب معاون رهبر, پیشنهاد دلیل دولت نه نامزد آقای Bercow بود “با توجه به Brexit” و رئیس سابق خصومت به بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا.

“اگر جان Bercow شده است قلدری متهم پس از آن وجود دارد نیاز به دلیل روند. او شده است مجرم یا [آن] فقط یک اتهام?” او گفت:.

“ما واقعا نیاز به درخواست محافظه کاران چرا از آن است که شما نه مثل هر کس دیگری که تضمین مجلس داده شده است یک مقام سناتوری. در غیر این صورت من فکر می کنم که یک شکل زورگویی بیش از حد.”

اما وزیر مسکن رابرت Jenrick گفت: آقای Bercow تا به حال به طور منظم به مبارزه طلبیده قوانین زمانی که او سخنران و کنوانسیون سابق سخنران رفتن به اربابان بود که فقط یک کنوانسیون و نه یک قاعده.

“نخست وزیر را انتخاب افرادی که می تواند نشستن در مجلس اعیان به عنوان محافظه کار همسالان,” او گفت, اخبار آسمان. “وجود دارد هیچ تعهد نخست وزیر را به جان Bercow یک عضو مجلس اعیان.”

“من فکر می کنم آنچه در اینجا مهم است که باید وجود داشته باشد یک نوار بالا بر کسی که به پایان می رسد تا در مجلس اعیان به عنوان در واقع در مجلس عوام. اتهامات علیه جان Bercow در حال حاضر نیاز به بررسی دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de