Jet2 و یورواستار برش تابستان پرواز و قطار

Jet2 و یورواستار اعلام کرده اند که آنها را لغو برخی از تابستان پرواز و قطار در سال 2020 و 2021 با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

اگر برش مستقیم خدمات به سه شهر با توجه به کمبود تقاضا و مشکلات اجرای اقدامات حفاظت در سفرهای طولانی.

به طور جداگانه خلبانان اتحادیه Balpa گفته است که شرکت هواپیمایی Jet2 است به 102 خلبانان کار برکنار شده است.

شرکت هواپیمایی خواهد بود کاهش آن پرواز برنامه برای سال 2020 و 2021.

یورواستار گفت: “همانطور که ما راه اندازی مجدد خدمات ما در حال تمرکز ما جدول زمانی ما در مسیرهای بین پایتخت که بیشترین تقاضا از مشتریان در لحظه ای و کوتاه سفر در زمان است.”

این شرکت اعلام کرد خدمات خود را عملیاتی شدند با محدودیت در خدمات غذایی اجباری پوشیدن ماسک به طور قابل توجهی افزایش اقدامات بهداشتی و فرکانس بالا ،

اما این استانداردها بود “بیشتر به چالش کشیدن برای حفظ فاصله طولانی مسیر”.

یورواستار مستقیم تابستان خدمات به Lyon Avignon و مارسی که قرار بود برای شروع در ماه مه دیگر اجرا می شود در سال 2020 یا 2021.

در عوض راه آهن شرکت تمرکز خود را بر روی آن مسیرهای اصلی بین لندن و پاریس و بروکسل و آمستردام.

یک سخنگوی Jet2 گفت که شرکت هواپیمایی مواجه شد “پیچیده” چالش های مربوط به کروناویروس بحران و “تغییرات در تقریبا روزانه” که تا به حال منجر به نیاز به کاهش پرواز خود را برنامه.

“متاسفانه کلی اثر این کاهش بوده است نیاز به پیشنهاد تعدادی از همکاران موانعی در سراسر کسب و کار ما.”

او گفت که این شرکت تا به حال “هر اعتماد به نفس” است که آن را “گزاف گویی از خواسته های بی سابقه ای در حال حاضر قرار داده شده در شرکت” اما آن را باید به “تصمیم گیری های دشوار در این زمان آب و هوا”.

Jet2 که دارای پایگاه در فرودگاه در لیدز, Birmingham Stansted, نیوکاسل, منچستر, ادینبورگ, گلاسگو و بلفاست, آخرین هواپیمایی به موضوع رسمی اطلاع از افزونگی و شروع یک روند مشاوره با نیروی کار خود را.

در ماه مه ویرجین آتلانتیک اعلام کرد که این امر می تواند کاهش بیش از 3000 شغل در بریتانیا در سراسر کسب و کار خود و پایان عملیات خود در گاتویک فرودگاه, به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

شرکت هواپیمایی گفت: آن را تا به حال به درخواست برای وام اضطراری از سوی دولت به منظور جلوگیری از سقوط.

و در ماه ژوئن شرکت آلمانی لوفت هانزا گفت: آن را قطع 22,000 شغل و باید کمتر از 100 هواپیما تنها چند هفته پس از دولت آلمان تزریق €9bn برای جلوگیری از آن از بین می رود.

شرکت هواپیمایی رایان ایر و EasyJet همچنین اعلام کرده اند که آنها را برش بین 15-30 ٪ از حقوقی واجد شرایط در حالی که بریتیش ایرویز پیشنهاد را 12,000 از آن 45,000 کارکنان کار برکنار شده است.

از طریق آسیاب’

Balpa دبیر برایان Strutton گفت که او نگران بود “زانو حرکت تند و سریع” راه های که در آن شرکت های هواپیمایی مانند Jet2 شده بود در پاسخ به کاهش تعداد مشتری با توجه به همه گیر.

“بسیاری از خلبانان که شغل بر خط در Jet2 به تازگی نقل مکان کرد و در آنجا پس از داشتن شغل خود را از دست در توماس کوک – این خلبانان شده اند از طریق آسیاب در حال حاضر,” او گفت:.

آقای Strutton گفت Jet2 بازی یک “بسیار مهمی” در فرودگاه در شمال انگلستان و مهم بود که آن را به سقوط است:

“یک بار دیگر من تکرار من تماس بگیرید برای دولت به مرحله تماس برای کاهش توقف و کار استراتژیک بسته حمایتی برای کمک به این صنعت از طریق این بحران است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de