مقاله ای تشبیه مرگ جورج فلوید زیر زانو از مینیاپولیس پلیس به مرگ عیسی مسیح بر روی صلیب رفته ویروسی برای تمام دلایل اشتباه خبری کر مسخره و خشم از مسیحیان است.

فلوید مرگ که لگد ماه از تاریخی ناآرامی در سراسر آمریکا پس از مشقت بار هشت دقیقه ای فیلم در زمان های رسانه های اجتماعی توسط طوفان بود بدون صرف مجازات آن مصلوب شدن با توجه به امریکا, مجله که سبک خود را به عنوان “پیشرو کاتولیک مجله از نظر در ایالات متحده.”

خروجی اقدام به رسم چند تشابه بین فلوید را بر روی دوربین مرگ و مرگ از شناخته شده ترین شخصیت مذهبی در جهان غرب در یک مقاله منتشر شده در پنج شنبه. این اظهار که باستان معادل پلیس را انجام عیسی مصلوب شدن و اشاره کرد که هر دو ظاهرا از رنج تشنگی در لحظات قبل از مرگ.

همچنین در rt.com مونتی پایتون کلاسیک “زندگی برایان” خستگی ناپذیر تمسخر مسیحیت. در حال حاضر ما باید انجام همان چیزی که به کلیسای بیدار

هر دو عیسی و جورج فلوید بودند بارها و بارها تمسخر توسط قاتلان خود را,” نویسنده مشاهده شده و اضافه کرد که هر دو نام برای یک پدر و مادر (عیسی الهی خود پدر و فلوید مادرش) قبل از مرگ – عملا دوقلوها!

دیگر مقایسه شد و حتی بیشتر مجبور: “علت مرگ یک شخص مصلوب در مطرح صلیب معمولا خفگی” این نویسنده اشاره کرد و افزود “بدن وزن دار از ناخن ها بیش از یک دوره از زمان باعث می شود آن را غیر ممکن به نفس” قبل از نقل قول در حال حاضر در همه جا سخن پایانی فلوید: “من نمی توانم نفس بکشم.

بنفش نثر در مورد چگونگی “مصلوب شدن یک مرد سیاه پوست در خیابان-گوشه جلجتا” پاسخ تمام سوالات در مورد چگونه “نژادی و ظلم و ستم infests تاریخ ما فرهنگ ما و ما موسسات” در سمت چپ برخی از زوزه در حالی که دیگران تلاش دست خود را در همین unhinged مقایسه.

جای تعجب نیست که قطعه سمت چپ بسیاری از مسیحیان با یک طعم و مزه بد در دهان خود را با برخی حتی خواستار آن کفر آمیز.

بسیاری از تلاش برای به یاد یسوعیان که فلوید بود و هیچ سنت قبل از او “شهادت رسیدند.”

دیگران سعی در یکی کردن این مجله تحت اللفظی تشریع از کشته گارد امنیتی.

و چند اشاره کرد که با واقعیت مثل این نوار مطرح شده بود به صورت طنز برای همیشه لطفا برای.

شگفت آور, این اولین بار نیست America Magazine کارکنان باید نسبت فلوید به عیسی مسیح. انتشار editor انجام شده است آن را برای حداقل یک ماه و یک چشم-آبیاری توییتر نسبت (1,800 کافر نظرات به فقط 80 “دوست داشتن“) بعید است که به جلوگیری از او.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی