روسی, خروس وزن UFC ستاره Petr یان ساخته شده خود را هشت ضلعی اولین فقط یک سال و نیم پیش اما در حال حاضر ساخته شده یک نام برای خود را با مبارزه بی امان سبک و قابل توجه شش-مبارزه با رگه برنده.

به عنوان یان طول می کشد یک استراحت کوتاه از هشت ضلعی زیر حذفی پیروزی بر UFC Hall of Famer Urijah Faber در ماه دسامبر RT ورزشی با خودخوانده “سیبری گانگستر” در UFC را در مسکو به بحث در مورد MMA خود را حرفه ای و همچنین خانواده اش و انگیزه های زندگی قبل از ورزش است.

RT: مبارزان نمی خواهم به بحث در مورد صدمات خود را به دلیل برخی از مردم ممکن است می گویند که آنها در حال دنبال بهانه است اما شما می توانید به ما بگویید که اگر وجود دارد هر گونه UFC حملات هنگامی که شما تا به حال به مبارزه با آسیب?

PY: همه آنها به جز یکی از آخرین. در یکی از آخرین خوشبختانه برای من کاملا سالم. من تا به حال هیچ صدمات. اما در تمام پنج دعوا قبل از آن من تا به حال صدمات.

آن شخصیت خود را که کمک به شما برای دریافت کامل?

بله من شخصیت. من آماده ذهنی. من روح مبارزه به من گفت که من می تواند ضرب و شتم مخالفان من. حتی اگر من در راه رفتن به قفس با پای شکسته من می دانم که تنها راه برای متوقف کردن من به knock me out. اگر نه — من نمی خواهد داد تا. من می دانستم که من می تواند آنها را ضرب و شتم.

در مشت من UFC fight من تا به حال یک پا شکسته. من شکست و اقبال آن را 2 هفته قبل از مبارزه است. هنگامی که شما حتی نمی توانید بر روی آن گام. اما در مبارزه با من را فراموش کرده در مورد, درد, من احساس آن را در همه. من فقط می دانستم که من نمی توانستم پا زدن با این پا.

وجود چیزهای دیگر عفونت ها و غیره در, دوم, سوم و چهارم مبارزه می کند. قبل از من پنجم مبارزه (علیه Jimmie ریورا) من رو نیش زده توسط سمی چتر دریایی در تایلند است. در روز من تا به حال به پرواز به آمریکا من متوسط بود تقریبا 40 (درجه سانتیگراد). آن فصل برای چتر دریایی (در تایلند) و من رفت و برای یک ساعت شنا. دوست من بود پس من در یک دست و پا زدن هیئت مدیره فقط در مورد.

من در تکمیل یک ساعت شنا و وقتی که من دور از ساحل آنها به من حمله کردند. من صعود تا بر روی هیئت مدیره. همانطور که گفتم این بود فصل بالا برای چتر دریایی بسیاری از افراد در بیمارستان به پایان رسید. اما من تا به حال یک پرواز بازگشت به خانه روز بعد. من از خواب بیدار شد و من متوسط بود 40 (104 درجه فارنهایت).

در ابتدا من نمی فهمم چه می گذرد. اما من به یاد داشته باشید که آنها را نیش زده من دلیل آن شروع به سوزش و خارش است. روز بعد من تا به حال همان متوسط اما من اوایل پرواز من صرف یک روز کامل در هواپیما به ایالات متحده تمام کسانی که تا 12 ساعت پرواز. زمانی که من وجود دارد این هفته تمام من به طور کامل فرسوده مرده است. به علاوه من تا به حال برای کاهش وزن است. به صداقت, من حتی نمی خواهید به مبارزه با. من تا به حال هیچ تمایلی اما من می دانستم که من تا به حال به مراقبت از کسب و کار.

که کل هفته من کاملا خسته. مانند فشرده لیمو. سیستم ایمنی بدن من بود واقعا پایین است. در آخرین مبارزه همه چیز خوب بود. اما این که در مورد یک حرفه ای. من از تماشای بسیاری از فیلم ها در مورد (Vasyl) Lomachenko و (الکساندر) Usyk. قبل از اینکه خود را بزرگ مبارزه با آنها فاصله شنا مانند شش یا هفت کیلومتر در کانال انگلیسی و یا چیزی. آنها شنا بود و مردم در یک قایق در زیر آنها را. من فکر کردم من باید خودم تست بیش از حد.

آنها همچنین خود را نگه داشتن نفس در زیر آب.

آره این یک چیز قدرتمند است. تمام تکنیک های تنفس. من دیده ام که چگونه ملی (بوکس) تیم بچه ها آن را انجام داد. آنها پر کردن کاسه با آب قبل از آنها رفت و برای صبحانه یا ناهار و آنها در آنها غوطه ور. که چگونه آنها تمرین آن است. این یک چیز قدرتمند تمام کسانی که تکنیک های تنفس.

چه انگیزه شما را به مبارزه حتی زمانی که شما بیمار ؟ چرا که نه هر کس می خواهد برای مبارزه با, چه رسد به زمانی که آنها بیمار است.

آره البته. هنگامی که شما گرسنه نیست هنگامی که شما همه چیز شما نمی خواهد آن را انجام دهد. اما هنگامی که شما رویاهای میل – شما آن را انجام دهد. من آن را انجام دهد چرا که من آن را کردم (گرسنگی). من مردم من می خواهم برای کمک به بستگان. بعد از هر مبارزه من می تواند کمک به کسی که آن را با مسکن و یا چیز دیگری. و این به من انگیزه زیادی.

شما از یک خانواده بزرگ است. شما باید سه برادر و چهار خواهر.

بله اما همه grown-up در حال حاضر. اما باید بگویم که اگر من آن را دوست دارم, من نمی خواهد آن را انجام دهد که اولین چیزی. دوم این فرصت را برای کمک به بستگان من. و سومین چیزی که برای من – من می دانم که در آن من در حال حاضر من به خودم کمک بیش از حد. من درک می کنم که من نمی خواهد در ورزش برای همیشه احتمالا حدود 4 یا 5 سال بیشتر و پس از آن من نخواهد بود مربوط دیگر. بنابراین در حالی که من اینجا هستم من را مجبور به انجام بهترین من به طوری که من به برخی از فرصت های پس از زندگی حرفه ای من.

آیا این واقعیت است که شما در آن بزرگ شده در یک خانواده تاثیر می گذارد شما به عنوان یک فرد ؟ آیا شما برای به اشتراک گذاشتن لباس خود را با برادران ،

آره البته لحظاتی وجود دارد که در زندگی من حتی اگر آن را مدت زمان طولانی پیش. اما من تا به حال به پوشیدن برادر بزرگتر من و یا به اشتراک گذاشتن برخی از چیزهای دیگر. و یا مراقبت از آنهایی که جوان به دلیل آنهایی که مسن تر در زمان مراقبت از من در ابتدا به خاطر مادر ما تا به حال به کار زیادی است. بنابراین آن را می سازد شما رشد بسیار سریعتر به علاوه شما می دانید قیمت واقعی از همه چیز است. برای من از آن مدرسه زندگی. و من خوشحالم که در این رفت و راه می رفت چرا که من نمی دانم که چگونه من دسته خودم در حال حاضر زمانی که من دریافت پول مناسب و معقول برای دعوا. من حتی نمی دانم که چگونه من آن را صرف. من فکر می کنم آن همه برنامه ریزی شده ،

اگر نه در ورزش که در آن شما فکر می کنم شما می خواهم در حال حاضر ؟

آن را سخت به فکر می کنم حتی در مورد آن. اگر من در ورزش ؟ وجود دارد زمان های مختلف قبل از لحظات مختلف زمانی که من در حال حاضر در ورزش است. من گرفتار شدم تا در زمینه های مختلف مشکل است. آن را سخت به فکر می کنم حتی در مورد آن. به صداقت, من حتی نمی خواهم در مورد آن فکر می کنم چرا که تمام افکار خود را می تواند تحقق و شما می توانید همه چیز شما در مورد فکر می کنم. در حال حاضر ما در حال رفتن به جلو ما در حال رفتن برای کمربند.

همچنین در rt.com ‘من می خواهم او را به عنوان یک جنگنده’: Petr یان می گوید او می خواهم عشق را به صورت TJ Dillashaw زمانی که قهرمان سابق UFC بازگشت از مواد مخدر بان (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im