محبوب پادکست میزبان جو روگان ابراز پشتیبانی از ورمونت سناتور برنی ساندرز در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری باعث غلیان احساسات حسادت و خطا پیدا کردن در میان فوتبال و MSM ترس آنها تبدیل شده ایم بی ربط.

ساندرز ارسال شده یک کلیپ از روگان را “تایید” — به سختی یک بیانیه رسمی به توییتر در روز پنجشنبه ارسال دموکراتیک سوسیالیستی را رقبا به paroxysms از حسادت. بر خلاف بسیاری از به اصطلاح “اثرگذارندهها” در رسانه های جریان اصلی UFC مفسر است واقعا عظیم مخاطبان تقریبا با 7.3 میلیون مشترک در اصلی خود را در کانال یوتیوب به تنهایی و میلیون ها نفر بیشتر دانلود از طریق سیستم عامل مانند iTunes.

در حالی که ساندرز به نظر می رسد در روگان را نشان می دهد خود را در سال گذشته نشان می دهد بحث میزبان نیست قفل خود را برای حمایت از سناتور ورمونت تا زمانی که در اوایل این هفته در یک قسمت شامل ساینده مقاله نویس نیویورک تایمز باری ویس که یکی از بزرگ ترین-دوست نداشتند قسمت در تاریخ خود را نشان می دهد به دلایلی که هیچ ربطی به سندرز و (قضاوت با دیدگاه حداقل) همه چیز را با وایس. Sanders تایید رفت و تا حد زیادی خسته شده اید – تا زمانی که نامزد تیم کشف choicest لقمه انداخته و آنها را در رسانه های اجتماعی پیروان.

این بیدار گردان (و یک مظنون لیبرال آبپاش از ساندرز متنفر) بلافاصله اعلام روگان “مشکل,” اصرار نامزد رد او.

این نشان می دهد بحث میزبان سزاوار به “لغو” غالب عقل رفت چرا که او تا به حال “platformed” چنین wrongthink عاملان به عنوان الکس جونز و میلو Yiannopoulos – دو چهره های محافظه کار رسما اعلام کرد “متنفر” توسط Facebook — و سازمان ملل متحد-PC, جوک در مورد موضوعات از جمله جنسیت و نژاد. البته روگان نیز تا به حال ترقی خواهان خود را نشان می دهد — ساندرز به عنوان مثال — و در واقع یکی از دلایل محبوبیت خود است تمایل خود را به گوش دادن به صدای از سراسر طیف سیاسی است. ناگهان این باز بودن بود و نه خوب.

ساندرز هواداران شگفت زده در شیوع نفاق اشاره کرد که سابق ساندرز رقیب ظاهر شده بود در قطعا سازمان ملل متحد-PC Howard Stern show — به جیرجیرک…

و …که نامزدهای دیگر به نظر می رسد با مقدار بیشتر اعتراض ارقام بدون طرفداران خود شکایت.

بیشتر tellingly بسیاری از ساندرز’ رقبای سیاسی باید ظاهرا سعی کردم و موفق به دریافت دعوت در روگان را نشان می دهد — نشان می دهد غلیان احساسات ساندرز نفرت بیشتر به حسادت نسبت به هر اصل اخلاقی umbrage. “این جو روگان تجربه” است و دوم-بیشترین دانلود پادکست در آیتونز نمودار.

روگان جالب اشاره شده بسیاری از شکست خورده آمار مشاغل در ساندرز در کلیپ خود را شگفت که “تلویزیون سازگار” نامزد به نظر نمی رسد به هر گونه اسرار تاریک عمیق به تسلیحاتی. “نگاه شما می توانید حفاری تا خاک بر روی هر انسانی است که تا کنون وجود داشته است و اگر شما آنها را گرفتن در بدترین لحظه و شما بزرگ آن لحظات و شما بریده از همه چیز و شما تنها صفحه نمایش آن از بدترین لحظات,” روگان گفت.

همچنین در rt.com Tulsi Gabbard ممکن است برنده طرح دعوی در دادگاه در برابر کلینتون بیش از ‘روسیه دارایی’ لام. اما تأسیس حزب دموکرات هنوز هم هیلاری طرف

حتی با محبوب ترین شبکه خبری فاکس نیوز – به طور متوسط فقط 2.57 میلیون زمان نخست بینندگان ماه گذشته این جای تعجب ساندرز’ رقبا در حال وحشت در انبوه مردمی روگان را برای حمایت از یکی از نامزدهای حاضر به طور جدی به چالش کشیدن وضع موجود. حتی نیویورک تایمز ادعا کرد که تنها 9.3 میلیون روزانه خوانندگان به عنوان 2016. بین پادکست ها و نمایش ها یوتیوب روگان را “مشکل ساز” نشان می دهد ظاهرا می تواند کوتوله هر دو با میلیون ها نفر از نمایش ها و محبوبیت هر قسمت – فقط یکی از کانال های متصلب تا بیش از دو میلیارد بازدید در دو سال است. جای تعجب نیست که آنها می خواهند او را لغو کرد.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im