ژاپن و کمیته بین المللی المپیک در حال مقاومت در برابر فشار برای به تعویق انداختن بازی های المپیک توکیو… اما برای چه مدت?

با ورزشی چشم انداز نابود coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر قریب به اتفاق جهان یک رویداد مهم و در عین حال می شود این است که در بازی های المپیک توکیو ترک ورزشکاران در یک نوع رقابتی برزخ است.

اسپورت ترین لیگ های سراسر جهان را بسته درهای خود را برای سلامت و ایمنی ورزشکاران کارکنان و طرفداران به طور یکسان.

لیگ قهرمانی اروپا نیز در اصل برنامه ریزی شده برای این تابستان شده اند تحت فشار قرار دادند به 2021 در حالی که عدم قطعیت باقی مانده به زمانی که مهم ورزشی لیگ در اروپا و آمریکا و فراتر از آن خواهد شد یک بار دیگر از سرگیری عملیات.

این یک رویداد هنوز به طور جدی محدود شده است با این بیماری همه گیر است که مسلما جواهر در سال 2020 تقویم ورزشی – بازی های المپیک با توجه به شروع در توکیو در جولای 24.

همچنین در rt.com ما Track & Field اضافه وزن به تماس های توکیو برای المپیک به تعویق افتادن تاخیر به نظر می رسد به طور فزاینده ای اجتناب ناپذیر

بین المللی المپیک (کمیته) در ماه فوریه اعلام کرد که آنها را دیدم خود را به عنوان داشتن یک سه ماه به پنجره که در آن به تصمیم گیری در اثر برگزاری این مسابقات به عنوان برنامه ریزی شده. اما در زمان پس از بیانیه ای که ساخته شده بود رمان coronavirus منفجر شده در کشورهای متعددی در سراسر جهان باعث اقدامات به اجرا های مختلف ورزشی’ بدن حاکم را به تلاش برای کاهش گسترش ویروس.

به تاریخ ژاپن دیده است نسبتا کم نرخ Covid-19 عفونت اما منتقدان می گویند که این ارقام تحت تاثیر کم تعداد آزمون اداره در این کشور به تاریخ.

همانطور که از شنبه این کشور تا به حال بیش از 1000 تایید موارد Covid-19 در میان آن مردم و 36 مرگ و میر – یک شماره به طور قابل توجهی پایین تر از 80,000 به علاوه موارد در چین و بیش از 8,500 در کره جنوبی.

در هر کسب و کار خودی این کشور را آزمایش کرده است کمتر از 17,000 (دوباره از سهشنبه) از جمعیت 126 میلیون نفر و باعث شده است تا کارشناسان هشدار می دهند این کشور از حس کاذب امنیت در رابطه با این بیماری همه گیر.

به عنوان اگر برای تاکید بر این آشکار عدم نگرانی یک گزارش 50 ، 000 نفر تبدیل به شهر سندای در روز یکشنبه برای دیدن دیگ نگه داشتن مشعل المپیک در این نوع از جمع آوری در حال حاضر تا حد زیادی محدود شده و در اکثر کشورها است.

بیشتر چه دیگر که عدم اطمینان در مورد این رویداد ادامه دارد بیشتر در معرض خطر است که ورزشکارانی که در حال آموزش برای رویدادهای مختلف را قرار داده و خود و مردم در اطراف آنها در خطر است.

ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست بدن حاکم است که نظارت دو و میدانی در ایالات متحده به نام برای بازی به تعویق افتاد و در روز شنبه در یک اکو درخواست مشابهی مطرح شده توسط ایالات متحده آمریکا شنا.

“تیاو جایگزین از حرکت رو به جلو در نور از زمان جهانی وضعیت خواهد بود نه به نفع ورزشکاران ما (به عنوان مشکل است که تصمیم ممکن است باشد)” ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست اجرایی حداکثر سیگل گفت: در این هفته.

صربستان و کرواسی نیز با اعلام مخالفت خود در حالی که آلمان قهرمان سابق جهان شمشیرباز حداکثر Hartung در حال حاضر اعلام کرد که تحریم های المپیک اگر آنها برگزار شد این سال است.

من نمی توانم در این لحظه اما مهم تر از من فکر کردم چگونه می توانم به عنوان یک ورزشکار کمک برای پایان دادن به این بحران و من می توانید انجام دهید که با نشان دادن قدرت به انجام کار درست به جای آموزش,” Hartung گفت. “بنابراین کسانی که تاریخ در نظر من ممکن نیست.”

بسیاری از ورزشکاران نیز گفت که تعداد زیادی از صلاحیت حوادث لغو شده است در حالی که های مختلف آموزش امکانات تعطیل شده اند.

در واقع دیگر از این بن بست همچنان سخت تر از آن می شود به تصمیم قطعی تماس بگیرید. ایمنی از هر دو ورزشکاران و طرفداران بسیاری از آنها خواهد بود با سفر به توکیو از آلوده مناطق میباشد به خصوص با اکثریت جمعیت جهان در حال حاضر زندگی در یک جامعه به طور فعال ترویج انزوای اجتماعی.

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ می گوید که هر گونه تصمیم برای به تعویق انداختن بازی های المپیک نمی تواند به آرامی گرفته شده و ارائه مشکلات متعدد حاضر نیست در سایر رشته های ورزشی.

“تیاو در بازی های المپیک نمی تواند منتقل شود مانند فوتبال بازی بعدی شنبه,” او گفت: با توجه به آلمان SWR شبکه. “این یک تعهد پیچیده و شما می توانید تنها مسئولانه عمل هنگامی که شما یک تصمیم روشن-ساخت پایه و اساس است.

“لغو این بازی خواهد بود که حداقل راه حل منصفانه. لغو خواهد نابود المپیک رویای 11,000 ورزشکاران از 206 المپیک کمیته.”

همچنین در rt.com شد coronavirus-تهدید توکیو المپیک لعنت تمام طول? یک ژاپنی رسمی فکر می کند به طوری…

این گزارش از رویترز در روز شنبه پیشنهاد کرد که کمیته بین المللی المپیک ستاد به طور جدی با توجه به گزینه های خود را با توجه به اعلام به تعویق افتادن که آنها درک می شود کار های مختلف زمانبندی از زمانی که به تعویق افتاد بازی های المپیک برگزار می شود با یک منبع گفتن خبرگزاری که یک جلسه به بحث در مورد این برگزار خواهد شد “بسیار در اوایل هفته آینده.”

پس اگر به بازی های المپیک می کند به عنوان انتظار می رود و به دنبال کت و شلوار با بقیه دنیای ورزشی با اعلام به تعویق افتادن آن به نظر می رسد بهترین روش برای انجام این کار به عنوان مصلحت به عنوان امکان پذیر است. که هر روز می گذرد بیشتر و بیشتر ورزشکاران قرار دادن خود در معرض خطر و همچنین به طور مستقیم contravening دولت دستورالعمل ها را به ماندن در خانه – توسط ramping تا آموزش های خود را و آنها شایستگی این را گفت و با نهایت خلوص و صداقت به اینکه آیا یا نه آنها انتظار می رود که برای رقابت در این تابستان.

آن را آسان تر است به پاره کردن گروه کمک کردن از آن است که به آرامی اشک آن را دور. برای کمیته بین المللی المپیک, زمان تصمیم گیری است که در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de