در میان جنجال و تظاهرات 17 محکوم مجرم – که بسیاری از آنها در بریتانیا زندگی از دوران کودکی – تبعید شدند به جامائیکا. BBC Newsnight شده است به شرح زیر داستان های خود را.

“اگر کسی مرتکب جرم و جنایت و آنها به زندان رفت و آنها بازسازی شده است چرا که شما آنها را دوباره با اخراج آنها را به جامائیکا وجود دارد ، می گوید:” Rayan کرافورد.

آقای کرافورد به حال پا در جامائیکا پس از او 12 ساله بود او می گوید. در حال حاضر 34 او در آنجا زندگی می کنند در خانه خواهر خود Yanique پس از اخراج از انگلستان است.

بازگشت به خانه در کمان, east London او یک شریک از 14 سال جانا و همچنین دو پسر به سن سه و 12.

او خدمت 12 ماه در زندان و پس از او به جرم سرقت در سال 2017. سپس در 27 ژانویه, 10 مقامات بازداشت او در خانه اش است.

او و 16 نفر دیگر شد پرواز به خارج از انگلستان در روز دوشنبه تعیین شده به عنوان “جدی خارجی مجرم” توسط دولت است.

دفتر خانه گفت: افراد بازداشت شده شامل مردم به جرم قتل نفس و تجاوز به عنف و همه آنها تا به حال موارد خود را “به طور کامل بررسی” برای اطمینان از وجود دارد بدون موانع قانونی به خود حذف.

آن گفت: آقای کرافورد محکوم شد 10 بار و در مجموع 22 جرائم از جمله سرقت.

“ما هیچ عذرخواهی آنچه برای به دنبال حذف خطرناک خارجی جنایتکاران” سخنگوی گفت.

اما آقای کرافورد می گوید اخراج او را ندارد هر کسی که امن تر است. “من حسرت آنچه که من انجام داده ام اما من فکر نمی کنم من یک خطر به,” او می گوید.

نمایندگان مجلس و فعالان گفت: دولت خطر دیگری Windrush رسوایی که در آن کودکان از کشورهای مشترک المنافع شهروندان بودند با تهدید به اخراج از کشور با وجود زندگی در انگلستان برای چند دهه.

یک درز گزارش به رسوایی نشان داد با Newsnight هفته گذشته توصیه می شود که بریتانیا توقف اخراج افرادی که وارد شده بود در انگلستان به عنوان کودکان و یا رزرو اخراج برای جدی ترین موارد است.

تحت هر دو از این آزمون آن خواهد بود و بعید است که Rayan کرافورد خواهد بود واجد شرایط برای اخراج.

“من وحشت گریه’

آقای کرافورد می گوید او رای دادند بوریس جانسون و فکر کردم که او به خوبی نخست وزیر اما معتقد است که این قانون در سراسر اخراج باید دوباره مورد بررسی قرار گرفت.

“من احساس می کنم انگلیسی,” او می گوید. “من شده است وجود دارد از یک کودک. من به مدرسه رفت و در آنجا من به کالج رفت وجود دارد. من صرف تمام زندگی من وجود دارد.”

وسایل خود را هنوز هم در انگلستان او می افزاید: با یک کیسه پلاستیکی حاوی دو جفت شلوار جین که همه او می تواند با او.

آقای کرافورد که به التهاب مفاصل و استخوان, اختلال, Blount, بیماری, می گوید او همچنین ساخته شده به ترک بدون دارو.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

او می گوید مقامات به او گفت اگر او نیست که این دارو برای آرتروز با او هنگامی که او بازداشت شد نمی تواند آن را به او بدهد.

“من فکر کردم من می خواهم به یک حمله قلبی من وحشت بسیار من شروع درد در قفسه سینه. حتی در هواپیما گریه میکردم. من کمر به قتل من خیلی گریه میکردم.”

دفتر خانه گفت: افراد مورد بررسی قرار گرفتند برای ایجاد آنها از نظر پزشکی مناسب برای پرواز.

آن گفت: آنها سفر در حذف پروازهای پزشکی خود را با یادداشت ها و کسانی که با شرایط موجود از قبل آورده بودند به توجه همراه کادر پزشکی.

آقای کرافورد معتقد است که دارو به او نیاز دارد در دسترس نیست در جامائیکا. او اضافه می کند که به او گفته شده بود در بازداشت او نمی تواند دسترسی به دارو بدون پزشکان ،

در حال حاضر او نمی داند که چه آینده نگه می دارد.

“وجود دارد هیچ چیز در اطراف در اینجا انجام دهید. هیچ کاری برای انجام یا چیزی. حتی پیدا کردن جایی برای اقامت – من نمی دانم چه مدت من می توانم اینجا بمانم. که در آن من می خواهم از اینجا بروم؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su