‘زندان و تجاوز به عنف و اسلحه…چه مدت دوام خواهد آورد؟’ وایلدر مسائل جدید ‘تا وقتی که این روز سخنرانی می گوید: سیاه و سفید مردان ‘متولد سختی از رحم,’

بوکسور سنگین وزن دئوتای وایلدر است reprised او خشمگین ‘تا وقتی که این روز سخنرانی در کبود حمله علیه نژادپرستی namechecking فعال آیکون مالکوم ایکس و مارتین لوتر کینگ در پایان یک آتش زا هفته از اعتراضات در ایالات متحده است.

وایلدر به وضوح خشم در طول یک دقیقه طولانی diatribe در مورد وضعیت سیاسی و اعتراضی است که باید فرا گرفته ما پس از مرگ جورج فلوید در دست از خشونت پلیس مواج که “400 سال برده داری کافی نیست” را در مورد برابری نژادی در تقسیم میهن.

ایستاده در وسط یک جنگل جاده پوشیدن قرمز hoodie مزین با “مبارزه” تا وقتی که در این روز” شعار او معروف ساخته شده در دوران قبل از مبارزه مصاحبه سرنگون قهرمان به پایان رسید ماه از نزدیکی-سکوت در انفجاری مد با عصبانی اطلاعیه های عمومی در مورد وضعیت جهان است.

“از رحم به عنوان مرد سیاه و سفید ما به سختی می شود,” او گفت: میلیون ها نفر از پیروان در رسانه های اجتماعی. “[بودن] بدون محاکمه اعدام شلاق [و] سوخته بود چیزی از گذشته اما تا وقتی این روز زندان, تجاوز, تفنگ, چه مدت طول خواهد آن را بکشد؟”

برنز بمب افکن namechecked یک succeession از چهره های کلیدی از تاریخ سیاه پررونق: “اگر به عنوان مالکوم ایکس و MLK نیست باید. اریک گارنر Breonna تیلور Trayvon Martin تمام درگذشت از تنها بودن ما.

“تیره مانند ملاس سیاه مثل شب. متحد ایستاده ایم, ما با هم مبارزه کنند. مبارزه برای Ahmaud Arbery و همه از دیگران است. به من بگویید چرا y’all کشتن ما خواهران و برادران تا وقتی که این روز؟”

وایلدر مهیجی نمایش عناوین ساخته شده در ساخت تا به او توجهی شکست در برابر WBC چلنجر تایسون خشم در ماه فوریه زمانی که او استدلال کرد که آفریقایی-آمریکایی ها بوده است “مبارزه” تا وقتی که در این روز” برای پایان دادن به تبعیض در سراسر قرن.

همچنین در rt.com ‘من می توانم به او میآموزد که چگونه برای برنده شدن’: Floyd Mayweather ارائه می دهد برای کمک به دئوتای وایلدر انتقام دقیق در تایسون خشم سه گانه مبارزه,

“من به یاد داشته باشید زمانی که هیچ یک از مردم من چیزی به شما مردم دیگر از کار سخت و سعی کنید به برابر” وی با اشاره به اینکه در آخرین سخنرانی دراز وشدیداللحن. “در حال حاضر میشم دیوانه در تظاهرات و شورش? ما به شما نشان داد که چیزی جز صلح است. ما در حال انجام بودن آرام است.”

وایلدر زم آن نظرات را با اضافه کردن در توییتر که خود را با کلمات توصیف “سیاه پوستان در مقابل نژاد پرستی” به جای “سیاه در مقابل سفید پوستان”.

همچنین در rt.com “من دوباره طلوع خواهد کرد’: دئوتای وایلدر پاکستان برای بازگشت و ادعای خود عنوان زیر تایسون خشم شکست (تصویری)

غول Alabaman مانده است تا حد زیادی آرام از آنجا که صریحا تمسخر برای سرزنش او ringwalk صحنه و لباس برای او قاطعانه از دست دادن به خشم در نوادا در ماه فوریه اگر چه او اجرا قراردادی گزینه یک مسابقه برگشت برابر انگلیسی که او به اشتراک گذاشته چشمگیر قرعه کشی با در لس آنجلس در سال 2018 است.

سوم جلسه شده بود با توجه به محل این تابستان قبل از اینکه به تعویق افتاد و در میان COVID-19 بیماری همه گیر. چین و استرالیا و NFL استادیوم در حال حاضر شایعه به در حال اجرا به مرحله سه گانه مبارزه است.

همچنین در rt.com ‘جالب ترین f*cking ببخشید من تا کنون شنیده ام”: دئوتای وایلدر بوداده پس از سرزنش تایسون خشم شکست در حلقه-پیاده روی لباس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de