جک دورسی گریه های جعلی اخبار پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم توییتر سانسور جورج فلوید کمپین تصویری

توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی در پاسخ به اتهامات ساخته شده توسط ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک طرفه سانسور و به طور غیر قانونی از بین بردن جورج فلوید مرتبط با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تصویری از پلت فرم رسانه های اجتماعی.

“این کشیده شد چرا که ما یک شکایت DMCA از [یک] دارنده حق تکثیر” دورسی توییتی به رئیس جمهور در شب جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم به پلت فرم رسانه های اجتماعی به طور غیر قانونی از سانسور این ویدئو یک نقطه دورسی مخالف با.

این ویدئو در سوال این است که حدود چهار ساعت طول را نشان می دهد و تصاویری از تظاهرات سراسر کشور بیش از فلوید را کشته در حالی که رئیس جمهور صحبت می کند در مورد این فاجعه از مینیاپولیس مرگ انسان.

این کلیپ نیز گرفته شد از Instagram و Facebook بیش از یک شبیه قانون کپی رایت هزاره دیجیتال شکایت.

همچنین در rt.com زوکربرگ پس گرد? Facebook به بررسی سیاست ‘تهدید دولت استفاده از نیروی’ پس از واکنش شدید برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن پست

“سازمان که با استفاده از هنر اصلی مشترک در Instagram در حال انتظار به حق به انجام این کار” یک Facebook سخنگو و گفتگو کرد.

از آن شده است نشان داد که در پشت شکایت یا که تصویر حقوق در سوال هستند اما این ویدئو با عنوان “شفا نه نفرت’ باقی می ماند در یوتیوب که از شنبه هر چند YouTube ها گزارش نمی کند حاوی مواد کپی رایت شده.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بیشتر به طور مداوم از بین رفته پس از توییتر در روزهای اخیر به عنوان بیشتر از خود مواد پرچم. او قبلا به شدت انتقاد کرد در این شرکت برای استفاده از برچسب دو توییت خود که یکی از آنها شامل عبارت “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” و دیگری مقید پست الکترونیکی-در رای گیری به تقلب احتمالی.

این شرکت دارای برچسب “غارت” جیر “ستایش خشونت” و واقعیت-بررسی پست الکترونیکی-در صدای جیر جیر به عنوان “برنامه به طور بالقوه گمراه کننده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا امضا فرمان اجرایی در پاسخ به این اتهام سانسور, رقص برهنه کردن شرکت هایی مانند Facebook و توییتر مسئولیت حفاظت از محتوای پست کاربران.

“شرکت هایی که در تعامل با سانسور و یا هر گونه سیاسی انجام نمی خواهد بود قادر به نگه داشتن خود را مسئولیت سپر” رئیس جمهور گفت:.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de