فرانسوی فدراسیون یخ ورزشی رئیس جمهور Didier Gailhaguet می گوید که او “هیچ اشتباهات” بیش از یک زمان رسوایی سوء استفاده جنسی, با وجود اعتراف به “اشتباهات و خطا” و در انتظار نتایج تحقیق قبل از تصمیم گیری که آیا به استعفا.

در روز سه شنبه, فرانسوی, دادستان افتتاح رسیدگی به کمتر از سن قانونی سوء استفاده جنسی در ورزش ناشی از ادعاهای سابق اسکیت باز سارا Aaronson که او تا به حال دچار سیستماتیک تجاوزات جنسی از مربی سابق ژیل Beyer در حالی که او کمتر از سن قانونی.

“خانم ها و آقایان وجود ندارد و کامل فدراسیون از آنجا که جامعه و مردم نیست کامل. در یک موقعیت به استعفا من را که مورد نیاز برای ارتکاب یک اشتباه است. اما من باور نمی کند که من مرتکب هر” Gailhaguet رئیس FFSG از سال 1998 گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

همچنین در rt.com اسکیت رسوایی: مقامات فرانسوی باز تحقیقات به رابطه جنسی زیر سن قانونی سوء استفاده مدعیان در پاتیناژ

“خطاهای, بله, و بسیاری از, اما بدون خطا. وزیر داشتن اعلام کرد که او از قرار دادن در محل کلی پرس و جو به همین دلیل من منتظر نتیجه این پرس و جو قبل از تصمیم گیری در یک درخواست برای استعفا,” او اضافه شده است.

Aaronson در حال حاضر 44 و که موفق به کسب هفت اروپا عناوین طول اسکیت careerm می گویند او آزار و تجاوز جنسی توسط Beyer بین سال های 1990 و 1992 هنگامی که او بین سنین 15 و 17.

اما Gailhaguet گفت: با توجه آن وقایع رخ داده قبل از مدت خود را در زمان تصدی خود به عنوان رئیس جمهور به عنوان چنین نباید آلوده و اضافه کرد که برای انجام این کار خواهد بود “نفرت انگیز” و ادعا می کند فدراسیون شده است “کشیده از طریق گل” با رسوایی.

همچنین در rt.com Didier Gailhaguet را ‘کمی ناپلئون’ از پاتیناژ: افرادی که در پشت, فرانسه جنسیت, انجمن سوء استفاده, رسوایی ؟

“از من خواسته شده که استعفا بیش از حوادثی که اتفاق افتاده از 30 سال پیش زمانی که من غایب از FFSG [فرانسوی فدراسیون یخ ورزشی]. رویدادی که به دانش من یک هفته و نیم پیش.

“Stigmatising یک فدراسیون جمهور [که] قطعا کاملا ناقص اما صادق و سخت کوش است که نفرت انگیز است. در نهایت و مهمتر از فدراسیون به عنوان به خوبی به عنوان ما و باشگاه های ما در لیگ ما مجوز رهبران ما ما مربیان پزشکی ما کارکنان اداری کارکنان فنی ما تیم کشیده شد از طریق گل و شما فکر می کنم من می توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد ؟

فرانسه وزارت ورزش است ادعا کرد که تا به حال ساخته یک فایل در Beyer, اما, وزارت, ارشد, Jean-Francois Lamour گزارش شده است که گفت: سازمان خواهد “نزدیک چشم ما” به سوء استفاده در زمان Aaronson جلو آمد.

بیر در حال حاضر 62 نیز موضوع آزار جنسی اتهامات توسط یک شخص فرانسوی شکل اسکیت باز در حالی که او در بین 13 و 14 سال در 1970s.

همچنین در rt.com ‘این اولین بار بود که یک مرد را لمس کرد من’: فرانسوی زمان 10-اسکیت قهرمان سارا Aaronson ادعای او مورد تجاوز قرار گرفته توسط مربی سابق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی