‘من یک جزیره’: UFC رئیس دانا سفید می گوید بین المللی UFC نشان می دهد خواهد بود میزبانی دریایی در یک جزیره خصوصی (تصویری)

UFC بازگشت به اقدام برای UFC 249 در 18 آوریل نمی تواند یک رویداد UFC رئیس دانا سفید گفت: آن را به علامت بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول برای پیشرو در جهان MMA سازمان است.

این COVID-19 شیوع به معنی وجود خواهد داشت برخی از تغییرات به طور معمول راه اندازی با تمام حوادث را به محل در پشت درهای بسته در مکان های مخفی با گفتن ESPN که او یک محل قفل شده است به میزبان رویدادهای نزدیک به ایالات متحده برای دو ماه آینده.

OFFICIAL: Ferguson to face Gaethje in UFC 249 main event after Khabib sidelined in Russian coronavirus lockdown

و او همچنین نشان داد که او امن است یک مکان منحصر به فرد خود را برای رویدادهای بین المللی.

“من این را به گرفتن یک معامله انجام می شود به طوری که این محل که در آن مبارزه برای رفتن به در آوریل 18, من قفل شده است و تا دو ماه, بنابراین من قصد دارم برای ادامه به پمپ دعوا,” او توضیح داد.

“من هم امن یک جزیره است. من یک جزیره است. زیرساخت است که ساخته شده در حال حاضر. ما در حال رفتن به انجام همه ما دعوا بین المللی در این جزیره است.

“پس مارس 18, هنگامی که ما انجام این مبارزه و بین المللی در ایالات متحده, ما قصد داریم برای شروع استارت (از حوادث). UFC خواهد بود را به بالا و در حال اجرا در سطح بین المللی و در اینجا در ایالات متحده.”

که به معنی UFC تنظیم شده است را انتخاب کنید تا آن برنامه رویداد زیر UFC 249 در مارس 18, با رویداد های بعدی به احتمال زیاد به دنبال به سرعت پس از به عنوان سفید توضیح داد که UFC در حال آماده سازی برای پمپ کردن مبارزه nights at معمول خود را با فرکانس بالا شروع در مارس 18.

“ما هستند. ما در حال رفتن به عقب بازگشت به عقب” او گفت:.

“ما در حال برگشت به برنامه منظم. ما باید به تعویق افتاد سه دعوا (حوادث). ما را از این همه دعوا و ما حق بازگشت در برنامه, شروع, مارس 18.”

Silver linings? Fans will mourn Khabib's removal from UFC 249, but Tony Ferguson and Justin Gaethje could serve up a barnstormer

اما با وجود ظاهر داشتن برنامه های خود را در جای سفید مانده مصر که او را به نگه داشتن اطلاعات خود را مبارزه با مکان های تحت کاری ادامه داده اند برای جلوگیری از دخالت از خارج تحت تاثیر قرار scuppering برنامه های خود را.

وقتی پرسیده شد که در آن دعوا را به جای او به سادگی گفت: “در فرانسه. زنده مارس 18 در ESPN.

“مهم نیست که در آن این اتفاق می افتد چرا که هیچ کس می تواند به هر حال. هیچ کس نمی تواند نشان می دهد تا هیچ کس می توانید بروید. وجود دارد برخی از اعضای رسانه های که به من رسیده است که می خواهید به آن بروید. من آنها را. اما دیگر از آن, آن را به طرفداران پس از آن در ESPN است. این همه هر کسی نیاز به دانستن.

“بسیاری از مردم وحشت زده در خارج وجود دارد و هنگامی که آنها پیدا کردن محل آنها شروع به حمله به محل سکونت و تماس های تلفنی است. بنابراین این را نگه می دارد به سرخی میزد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im