‘من انجام شده است بسیاری از p* * * * **y لیس’: تایسون خشم نشان می دهد X-rated آموزش تکنیک جلوتر از دئوتای وایلدر مسابقه برگشت (صوتی)

تایسون خشم برداشته درب بزرگ-مبارزه آماده سازی برای دئوتای وایلدر با یک, عجیب و غریب, پاسخ به یک سوال در یک کنفرانس رسانه های تماس و درخواست او چگونه او در حال آماده سازی خود برای چانه ویرانگر پانچ قدرت WBC قهرمان.

خشم است که درمان خود را در رسانه ها تعهدات خود را با علامت تجاری زبان-در-گونه طنز در سمت چپ یک خبرنگار حیرت زده خود را با پاسخ به یک سوال در مورد بریت را پانچ مقاومت در برابر حذفی هنرمند وایلدر.

این روزنامه نگار در تماس پرسید خشم “در یکی از اولین شما یک زن و شوهر از بار. من کنجکاو هستم. آیا شما نگرانی در مورد چانه خود را? آیا شما در هر چیزی به چانه خود را که بسیار غیر قابل تسخیر و یا شما فقط می گویند هیچ. من باید اعتماد به نفس در من چانه. من می دانم که آن را می توانید نگه دارید تا؟'”

خشم ترک خبرنگار در حیرت زده سکوت برای یک لحظه به او پاسخ داد بدون یک لحظه تردید.

“من اعتماد به نفس در چانه من اما من انجام شده است بسیاری از p* * * * **y زدن برای تقویت من فک تا” خشم گفت: ماده-از-factly.

این روزنامه نگار در تماس با مکث به طور خلاصه احتمالا از طریق شوک و سپس گفت: “همه حق است. چیزهای خوب. با تشکر برای وقت خود را.”

این اولین عجیب و غریب, پاسخ به خشم داده است در سرب به مقدار پیش بینی سنگین وزن جهان عنوان مسابقه برگشت با وایلدر.

در ژانویه ‘Gypsy King’ گفت که “جلق زدن هفت بار در روز نگه داشتن تستوسترون پمپاژ!” پیش از مسابقه.

همچنین در rt.com تایسون خشم می گوید او با زدن هفت بار در روز پیش از دئوتای وایلدر مسابقه برگشت

این جفت ارز مبارزه به بحث قرعه کشی در ماه دسامبر سال 2018 در لس آنجلس که در آن یک زن و شوهر از اواخر وایلدر knockdowns کمک کرد تا قهرمان دفاع خراش یک تساوی در برابر خشم که بسیاری از ناظران احساس بود و هنوز هم انجام می شود به اندازه کافی در دور قبل به کسب قضات تصمیم گیری است.

اما نمرات 115-111 (وایلدر), 114-112 (خشم) و 113-113 ارائه شده توسط قضات به معنای این جلسه اعلام شد تقسیم قرعه کشی با طرفداران بلافاصله خواستار یک مسابقه برگشت.

در حال حاضر پس از مذاکرات طولانی و پس از برنده برای وایلدر در برابر دومینیک Breazeale و لوئیس اورتیز و خشم در برابر تام شوارتس و اتو Wallin این جفت ارز در نهایت مجموعه ای برای دیدار دوباره در MGM بزرگ باغ آرنا در فوریه 22.

همچنین در rt.com همه مربع! قهرمان وایلدر و دلیر خشم به ثمر رساند قرعه کشی در عنوان مبارزه سنگین وزن (عکس)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی