در یاهو, روزنامه نگار حاضر برای به اشتراک گذاشتن یک livestream از واشنگتن اعتراض با پیروان خود را به سادگی به خاطر آن بود که از RT را Ruptly تصویری آژانس. هنگامی که تمسخر بیش از آن او ضمنی که انتقاد بود برای پرداخت با روبل.

شکارچی واکر یاهو کاخ سفید خبرنگار برای پوشش زنده از واشنگتن تظاهرات در روز پنج شنبه پس از او پیروان خود را اگر وجود دارد livestream. یکی بود به سرعت پیشنهاد کرد اما این روزنامه نگار در بر داشت آن مشکل است.

“این Ruptly بنابراین من نه به tweeting آن را,” او گفت:. “مراقب باشید با آنچه شما در صدای جیر جیر. Ruptly است که دولت متعلق به رسانه های روسی.”

ایده این است که پیروان خود را نمی به اندازه کافی بالغ به قاضی برای خود وقایع فیلم برداری توسط یک روسی متعلق به دوربین تمسخر بود توسط برخی از نظر.

اما واکر شد منصرف نمی شود. Singling کردن Grayzone را Max Blumenthal او ‘خواست’ او را به عنوان یک “دولت روسیه رسانه های کمک کننده” که ظهور تا به دفاع از آنها احتمالا برای پول است. “روبل خوبی به سر برد!” او نوشت.

Blumenthal است که از منتقدان سیاست های دولت آمریکا و به طور منظم به نظر می رسد به عنوان یک مهمان در RT.

دیگر روزنامه نگار که واکر متهم به “دفاع از RT” است که علامت ایمز (ames) بهترین و شناخته شده برای کار خود را برای ‘تبعید’ یک روزنامه برای شرح در مسکو زندگی می کنند. پاسخ دادن به ایمز (ames)’ اتهام تعصب یاهو خبرنگار گفت که او به طور منظم انتقادی از دولت آمریکا و رسانه های حزبی و اشاره کرد که او مسائل را با “RT روباه و OANN,” اما برای برخی از دلیل نه گفتن, MSNBC یا نیویورک تایمز.

این ارز در توییتر به نظر می رسد حاکی از بزرگتر فرهنگ بی اعتنا و حتی پارانویا نگرش در میان روزنامه نگاران غربی نسبت به همه چیز ،

تظاهرات در پایتخت ایالات متحده شد و در سراسر کشور موجی از تظاهرات علیه خشونت پلیس باعث مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید. چهار مینیاپولیس افسران پلیس را از کار اخراج شده و در صورت اتهام از جمله قتل درجه دوم.

پلیس فیلم برداری شد دستگیری فلوید با یکی از آنها را با سنجاق به زمین با زانو خود را بر گردن خود او به عنوان خوراکی و گفتن افسر او نمی تواند نفس.

همچنین در rt.com ‘بی احترامی به آمریکایی ها: مسکو خواستار خارج AG بر این ادعا که ‘بازیگران خارجی’ دخالت با ادامه اعتراضات

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی