‘این سکه خود را با نام تجاری’: Michael Jordan وعده 100 میلیون دلار برای مبارزه با ‘ریشه دوانده نژاد پرستی” … اما آن بخشی از ثروت خود را

در پایان یک هفته است که در آن او ابراز خشم از توحش پلیس و نابرابری نژادی در آمریکا, مایکل جردن که به ارزش حدود 2.1 میلیارد دلار اعلام کرده است که او اهدا خواهد شد $100 میلیون دلار به علل اجتماعی بیش از 10 سال است.

شش بار قهرمان NBA گفت: اردن با نام تجاری است که فکر خود را برای مطابقت با نایک قرارداد کمک 130 میلیون دلار در سال برای خود درآمد سالانه حدود 300 میلیون دلار – به نمایندگی از جامعه سیاه و سفید, کار بی وقفه به “پاک کردن لکه از نژاد پرستی” و مقابله با بی عدالتی در سراسر جهان است.

تماس با نام تجاری “خانواده” و هشدار داد که “بدترین همان باقی می ماند” در جامعه اردن حمایت خود را از خشم با بودجه اعلام کرد که او را در حدود 10 میلیون دلار در یک سال در ده سال آینده به سازمان اختصاص داده شده به برابری و عدالت اجتماعی و آموزشی باعث می شود.

“اردن با نام تجاری است که بیش از یک مرد” اردن اعلام کرد, در بیانیه ای, صحبت یک هفته پس از نایک تراز تجاری آن با Black Lives Matter کمپین با انتشار یک احساسی آگهی که واژگون شعار خود را به عنوان خوانده شده “فقط آن را انجام نمی”.

“خانواده ما در حال حاضر شامل هر کسی که مشتاق به راه ما از زندگی است. تا ریشه دوانده نژاد پرستی است که اجازه می دهد تا کشور ما موسسات به شکست است به طور کامل ریشه کن ما باقی خواهد ماند متعهد به حفاظت و بهبود زندگی مردم سیاه و سفید.”

اردن نیز قرار داده شده برای اهدای چشم نواز را رقم زده است. با نام تجاری ایجاد یک رکورد $3.14 میلیارد دلار درآمد برای 12 ماه مه سال 2019 با 10 درصد افزایش در درآمد اجازه می دهد که 57 ساله به گرفتگی فوتبالیست لیونل مسی, درآمد از طریق فروش کفش به تنهایی.

همچنین در rt.com ضعیف و بی معنی’: تایگر وودز انتقاد برای هدف پیام در اعتراض به جای پلیس در میان جورج فلوید تظاهرات

او یک میلیاردر تبدیل شد 10 سال پیش زمانی که او خریداری NBA تیم شارلوت هورنتس برای 175 میلیون دلار از دیدن این تیم به موشک وار رفتن در ارزش پس از رسیدن به ارزش 1.5 میلیارد دلار در سال گذشته با توجه به فوربس.

مردانی که بهره مندی از موسسات آموزشی اردن قصد دارد به پشتیبانی ممکن است انتظار برای کسب درآمد به طور متوسط در حدود $2.2 میلیون نفر در سراسر طول عمر خود باید به آنها در رفتن به دریافت مدرک – یک شکل است که کسب و کار خودی برآورد اردن باعث می شود در کمتر از سه روز است.

اردن اعلام دریافت یک مخلوط پذیرایی از مردم است. “این است که مهربانی و رهبری در یک بزرگ راه” گفت: یک کف این statesmanlike رویکرد است که دیده می شود برخی از طرفداران نشان می دهد, ورزشی, آیکون باید سوار بر فعالیت های سیاسی.

“این من را شگفت زده مردم حتی این نوع از پول در وهله اول. من دعا می کنم این پول استفاده خواهد شد بهترین راه ممکن است.”

دیگران بیشتر مهم است. “شگفت انگیز را ببینید که چگونه به راحتی مردمی می توان خرید” یک استدلال کرد.

“این یک نتیجه. Ain’t حتی پول نشده است. است که آن را از جیب خود ؟ دقیقا چه او قصد انجام دهید ؟ این فقط برای دوربین ؟ این نمی news – این یک شیرین کاری.”

ورزشی میزبان میدان یاتس به نام تعهد یک حرکت از “برجسته سخاوت” باعث پیرو به پاسخ: “بیش از ده سال طول خواهد کرد که شبیه سکه برای اردن با نام تجاری.

“این یک چیز بزرگ به کمک هم راه اما شما اغراق چقدر بزرگ از یک اهدای آن واقع بود.”

اردن افزایش یافته است بشردوستانه خود را صرف در سال های اخیر از جمله 7 میلیون دلار سرمایه گذاری در دو درمانگاه در سال 2017 و هفت رقم کمک های مالی به صلیب سرخ آمریکا, Make-A-Wish دوستان از کودکان و دیگر سازمان های خیریه.

او برانگیخت یک ردیف در هفته گذشته زمانی که او با صدور بیانیه دیگری توصیف خود را به عنوان “عمیقا متأسف واقعا دردناک و ساده عصبانی” در خرید اینترنتی و اعتراضات پس از کشتن جورج فلوید با برخی از طرفداران این ادعا کلمات خود را اضافه شده به میراث او مخالف با cynics که احساس احساسات خود را داشتند تجاری هدایت می شود.

همچنین در rt.com ‘Gutless شرکت محور دری وری سخن گفتن’: Michael Jordan بیانیه جورج فلوید مرگ در دیدار با مخلوط واکنش

در تاب آمار مستند “آخرین رقص’ تحلیلگران و برخی از اردن سابق شیکاگو بولز هم تیمی نیز استنباط نمود که یک unedifying سطح خود بهره پایه انگیزه های بسکتبال ،

“آن را ساخته مایکل جردن مانند یک ابرقهرمان و همه چیز مانند یک تبه کار” مشاهده سابق NBA قهرمان کندریک پرکینز زبان به ESPN.

“وجود دارد برخی از چیزهایی که هرگز قرار است به گفت و یا سخن گفته است. [او] نمی باید به پاره کردن افراد دیگر به ستایش عظمت او.”

همچنین در rt.com مایکل جردن را هم تیمی هستند و “کبود” در آخرین رقص تصاویر – اما اردن باید با شهرت رنگ آمیزی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de