دو بار قهرمان جهان Evgenia Medvedeva به اشتراک گذاشته است نظر خود را در تازگی منتشر Netflix درام در حال چرخش خارج’ کرد و گفت که آن را درست به تصویر کشیدن حرفه ای شکل اسکیت باز به عنوان مصرف کنندگان الکل.

روسیه در اسکیت شکل ستاره تاکید کرد که پس از اکران او با بمباران سوال از طرفداران که از او پرسید که آیا او می نوشد به شدت کت بیکر از چرخش خارج’ سری.

ادامه مطلب: Didier Gailhaguet را ‘کمی ناپلئون’ از پاتیناژ: افرادی که در پشت, فرانسه جنسیت, انجمن سوء استفاده, رسوایی ؟

چرخش از زنان منجر می رود به یک نوار تقریبا هر شب به نوشیدن الکل است. این درست نیست و این درست نیست. شکل اسکیت باز نمی توانیم به رفتار مانند آن. من فکر نمی کنم که هر ورزشکار حرفه ای می تواند استراحت در چنین راهی,” Medvedeva گفت.

من آن را دوست ندارم زمانی که فیلم به مدیران نشان می دهد این… من ناراحت شد و حتی به جرم به حدی به ویژه هنگامی که مردم شروع به نوشتن به من پرسیدن که آیا من که نوشیدن مقدار,” او اضافه شده است.

2018 المپیک دونده تا گفت که طبقه بالا ورزشکاران را به یک چوب سفت و سخت رژیم غذایی موشکافانه محاسبه هر واحد کالری مصرف شده است.

هنگامی که شما در حال آماده شدن برای یک سطح بالا رقابت شما باید محاسبه هر واحد کالری است. شما باید خوردن مواد غذایی سالم برای دستیابی به نتایج بالا ، “20 ساله ورزشکار گفت.

لطفا باور نمی کند همه چیز شما را در تلویزیون ببینید. واقعیت این است که واقعا کاملا متفاوت است. ما کار کرده اند بسیار سخت ما عشق ما کار و هرگز به انجام هر کاری برای خراب کردن ما نتایج.”

Medvedeva که روسیه در زمان طولانی رهبر در میدان موفق به واجد شرایط برای تیم ملی در این سال پس از او کناره گیری از ملی انتخاب با توجه به مشکلات با اسکیت.

همچنین در rt.com “من می خواهم برای تغییر شکل بینی من’: پاتیناژ آس Medvedeva در جراحی پلاستیک

پس از از دست رفته دو رویدادهای مهم از جمله جایزه بزرگ فینال و قهرمانی اروپا او را به طور کامل متمرکز در نمایشگاه نشان می دهد که در روسیه و خارج از کشور. اسکیت باز گفت او در حال برنامه ریزی برای بازنشسته خواهد شد و به زودی شروع به آماده سازی برای فصل جدید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی