“این نیست که ما که هستیم!’ شهرستان کلانتر در میشیگان می پیوندد راهپیمایی علیه خشونت پلیس

یک کلانتر در میشیگان, شهرستان در زمان یک گام موثر در میان عظیم جورج Floyd-الهام گرفته از تظاهرات تخمگذار پایین دنده محافظ و راهپیمایی در کنار معترضان. غیر مومن خود حرکت بود ملاقات با سرور و نشاط.

جمعیت معترضان شده بود گردآوری خارج از سنگ چخماق شهرستان ایستگاه پلیس پس پیش از آن در روز و خواستار عدالت برای خاکسپاری Minnesotan جورج فلوید و تخلیه خشم و خشونت پلیس. مدت کوتاهی پس از آن Genesee County sheriff کریس سوانسون تبدیل شده تا در این تجمع درگیر شدن در یک پرده صحبت با آن نشان دادن.

“ما می خواهیم با شما من کلاه گذاشته و به باطوم پایین. من می خواهم به این رژه, نه اعتراض به,” او عاشقانه می گوید مردم خود اطمینان افسران نمی خواهد به رابطه جنسی خشن در آنها.

“این پلیس شما را دوست دارم این پلیس بیش از اینجا آغوش مردم” سوانسون شنیده است و در فیلم هایی که ویروسی رفت.
او پس از آن بارها و بارها فریاد “بیایید بیایید حرکت” پیوستن به ماه مارس است.

سوانسون راه می رفت با جايزه معترضان در امتداد خیابان ها که به نظر می رسید عاری از هر گونه خشونت است. به عنوان مه آمد و به او گفت: جمعیت است که “پلیس در محکوم کردن آنچه اتفاق افتاده در مینیاپولیس این نیست که ما که هستیم.”

اخبار بر می آید از گزارش های متعدد از تظاهر کنندگان درگیر در شورش و غارت در جای دیگر در سراسر ایالات متحده و پلیس به کارگیری تاکتیک های تهاجمی برای سرکوب ناآرامی.

در بخش دیگر از ایالت میشیگان اگر چه این وضعیت نبود که صلح آمیز است. افسران متوسل به استفاده از گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور به تظاهر کنندگان حمله کردند و آنها را با ترقه و مجموعه پلیس وسایل نقلیه در آتش است.

همچنین در rt.com شدیدتر با معترضان و یا دولت فدرال را ارسال نظامی مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار ‘لیبرال فرمانداران & شهرداران’

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de