پورتلند طلا و جواهر که فروشگاه بود غارت در میان جریان تظاهرات به شدت انتقاد کرد در مقامات محلی گفت: آنها شکست خورده اند به اندازه کافی پاسخ به غارت و که به عنوان یک نتیجه, شهر اتحادش را تغییر برای بدتر است.

Noha کسب خانواده متعلق به کسب و کار از دست داده و نزدیک به 1 میلیون دلار کالا پس از اراذل و اوباش شکست را به فروشگاه خود را در مه 31. در مصاحبه با RT, کسب, که فروشگاه طلا و جواهر بوده است ثابت در مرکز شهر پورتلند برای بیش از سه دهه گفت که او دیگر به رسمیت می شناسد شهرستان.

این پورتلند ما می دانیم. این شهرستان بوده ایم به انجام کسب و کار برای بیش از 30 سال است. آن را فقط به سوار کردن خیابان های بسیاری از نقاشی های دیواری, تخریب, در همه جا, و آن را فقط پورتلند ما می دانیم.

شهر “به نظر می رسد مانند یک warzone,” طلا و جواهر گفت:, و اضافه کرد که او نامشخص در مورد آینده مرکز شهر پورتلند.

کسب ابراز نا امیدی بیش از این شهر تمایل به پایان دادن به ناآرامی های این ادعا که مقامات محلی نشان داده اند “failed رهبری است.” او در عین حال به تماس گرفته شود توسط پورتلند مقامات بیش از آنچه که اتفاق افتاده است به فروشگاه خود را.

در جولای 7, بیش از یک ماه پس از کسب فروشگاه بود burglarized پورتلند پلیس با انتشار عکس مظنون و خواست عمومی برای کمک به آنها را شناسایی.

صاحب کسب و کار تاکید کرد که در حالی که او به طور کامل پشتیبانی از حق اعتراض مسالمت آمیز وجود دارد هیچ توجیهی برای غارت و تخریب اموال.

“است که کاملا متفاوت از اعتراض” کسب told RT. او اشاره کرد که پلیس تا به حال دشوار است وظیفه حفاظت از این شهر بیشتر از بی قانونی است.

آن را امن نیست به در مرکز شهر پورتلند و من احساس می کنم بد برای اجرای قانون در حال حاضر به دلیل آنها یک کار بزرگ را به انجام. و پورتلند ظروف سرباز یا مسافر است در حال حاضر.

این شهر تبدیل به یک flashpoint برای زندگی مهم جنبش است. برای نزدیک به دو ماه تظاهرکنندگان شده اند و درگیری با پلیس در خارج از شهر فدرال دادگاه است. ورود ماموران فدرال به اتهام حفاظت از ساختمان منجر به اتهامات غیر قانونی “آدم ربایی” و تاکتیک های دیگر. به نوبه خود تظاهر کنندگان تبدیل شده اند به طور فزاینده ای خشونت آمیز. هفته گذشته اراذل و اوباش به زور وارد دفتر پورتلند اتحادیه پلیس و آتش روشن است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی