خوزه مورینیو بازی کرده است هر گونه مفهوم طولانی خصومت با پپ گواردیولا به عنوان پرتغالی آماده خود تاتنهام تیم به صورت منچستر سیتی, اما دهه گذشته دیده می شود برخی از احتراق درگیری بین این جفت ارز است.

در حالی که لیونل مسی در برابر کریستیانو رونالدو دیده می شود به عنوان فردی تعریف رقابت از زمان ما در زمین مورینیو در مقابل پپ گواردیولا مسلما مدیریتی معادل با توجه به فرکانس و شدت است که با دو شمشیر عبور بیش از بیش از یک دهه است.

که رقابت وارد یک فاز جدید به عنوان سرمربی چهره خاموش در برابر گواردیولا برای اولین بار به عنوان اسپرز, رئیس, روز یکشنبه به لندن باشگاه میزبان منچستر سیتی در لیگ برتر است.

آن خواهد بود که 23rd مدیریتی دیدار بین این جفت ارز که انجمن یکی از طولانی ناشی از روز خود را در بارسلونا در 1990s زمانی که گواردیولا ارشد بازیکن و مورینیو دستیار مربی است.

به عنوان داستان می رود که جفت ارز جعلی از یک باند از طریق به اشتراک گذاشته شده خود وسواس با جنبه های تاکتیکی بازی – یک لینک که بعد از باز کردن چشمگیری زمانی که مورینیو و گواردیولا شد مدیران در حقوق خود را.

اما نزدیک شدن به روز یکشنبه, جلسه, مورینیو, 57, گفت که آن را به حال هرگز در مورد “پپ در مقابل خوزه” اما تیم آنها موفق.

“من به یاد داشته باشید بیشتر از سه سال است که ما مبارزه در همان سمت [بارسلونا] کار با هم در همان باشگاه و به اشتراک گذاری فضای کار هر روز به مدت سه سال” مورینیو گفت.

“من به یاد داشته باشید که بیشتر از آنچه که مردم فکر می کنم در مورد رقابت. البته بارسلونا و رئال مادرید [مسابقات به عنوان مدیران] بین [میلان] و بارسلونا در لیگ قهرمانان شهرستان و ایران در حال حاضر تاتنهام و شهرستان.

“اما باز هم هیچ خوزه و پپ و باشگاه ها و تیم های. و این که یک فصل بیشتر آن را یک فصل جدید برای ما چرا که این اولین بار تاتنهام مقابل منچستر سیتی با ما.”

از بین بردن و از هر گونه اشاره طلبی کسانی که کلمات بسیار زیادی را در همراهی با جدید کمتر مرزی شخصیت مورینیو به تصویب رسید پس از مصرف بیش از اسپرز در ماه نوامبر.

اما بدون استخوان را در مورد آن – این است که هنوز هم یک مرد خستگی ناپذیر رانده پیگیری از غنائم یک وسواس است که خود را در رقابت با مشابه شدید گواردیولا منفجر اغلب پایین است.

یک دهه از رقابت

در واقع طوری در هم تنیده شده اند که این جفت ارز اتقوا شده است که بارسلونا آمد و به ارائه مورینیو کار خود به عنوان سر مربی در سال 2008 قبل از امید بستن برای گواردیولا.

ستاره پرتغالی در حال حاضر برنده ثابت داشتن ادعا در لیگ قهرمانان اروپا با پورتو و لیگ برتر با چلسی بود از کار داشتن دکمه سمت چپ Stamford Bridge و یک حزب سوسیالیست در میان بارسا در سلسله مراتب برای پست های خالی توسط Frank Rijkaard.

به جای ‘ویژه یک” اما بارسا جمهور Joan Laporta تصمیم گرفتند برای رونالدو – یک بازی افسانه ای در این باشگاه است اما یک آزمایش نشده مربی هنوز هم یادگیری تجارت خود را با بارسا ب

مورینیو پس از آن پیوست, اینتر میلان, اما حمله از سابق خود طرف به نظر می رسید به ترک ماندگار, علامت نهفته که فوران خشم غالبا در خود مدیریتی برخورد با کاتالانها در سال متعاقب آن.

اولین گواردیولا-مورینیو سر به سر آمد زمانی که پرتغالی موفق اینتر برابر بارسلونا در 2009-10 لیگ قهرمانان.

تیم ملاقات کرد و دو بار در مرحله گروهی بازده چهار امتیاز برای بارسلونا و گواردیولا این تیم که مدافع عنوان قهرمانی بود و علاقه دوباره زمانی که تیم در نیمه مرحله نهایی است.

اما اینتر برنده این بازی خانگی 3-1 و قهرمانانه برگزار شد با 10 مرد در بازی برگشت در Nou Camp پس از اخراج از Thiago Motta. Gerard Pique ربوده هدف بازگشت دیر اما اینتر در غالب چه بود مورد ستایش قرار داد به عنوان یک دفاعی و پشت به دیوار کلاس از مورینیو که زد بر روی Nou Camp pitch با یک انگشت مطرح شده در جشن در مرحله یکچهارم نهایی.

اینتر را بعد از ضرب و شتم بایرن مونیخ در فینال توزیع مورینیو دوم خود در لیگ قهرمانان پیروزی.

بارسلونا مقابل رئال

که اگر چه صرفا اشتها آور برای آنچه به دنبال زمانی که مورینیو در سمت چپ اینتر و رئال مادرید فصل بعد به عنوان ال کلاسیکو جلسات شدند کردیم تا به طور فزاینده ای قابل احتراق سطوح.

رئال مادرید واقعی رنج می برد 5-0 فاتح در اول خود را ثابت برابر بارسلونا در Nou Camp, اما نیمه دوم از فصل دیدم چهار ال کلاسیکو جلسات در فضایی از 18 روز به طبع چیز ساییده چشمگیری.

اول مورینیو و رئال رو یکی بیش از کاتالانها با ضرب و شتم آنها را در سال 2011 Copa del Rey نهایی با بایرن با کنایه بیان کرد پس از آن که “خوزه سگ bollocks در مقابل فشار دهید. من نمی توانم با او رقابت وجود دارد.”

آنها پس از آن بازی 1-1 قرعه کشی در لالیگا قبل از جلسه در برنابئو در پا برای اولین بار از نیمه نهایی لیگ قهرمانان.

بارسا 2-0 برنده که په په اخراج شد و مورینیو بود فرستاده می ایستد. بازی برگشت 1-1 به پایان رسید. بارسا رزرو جای خود را در مرحله نهایی و پس از آن ضرب و شتم منچستر یونایتد همچنین بسته بندی لالیگا عنوان این فصل است.

همه چیز را بیش از نشت فصل بعد در دور دوم 2011 سوپر جام اسپانیا هنگامی که یک توده غوغا برانگیخت توسط مارسلو در حال ارسال کردن منجر به درگیری در اطراف زمین فوتبال که در آن مورینیو gouged چشم از بارسا دستیار رئیس Tito Vilanova – درآمد پرتغالی firebrand دو-ممنوعیت بازی و یک بازی تعلیق برای Vilanova برای نقش خود.

بارسا برنده جایزه 5-4 در مجموع اما واقعی را به نفع خود 2011/12 لالیگا عنوان گواردیولا تصمیم گرفت او سوخته و نیاز به یک استراحت از بازی.

هر بار که من بازی پپ من تا پایان 10′

فصل بعد در رقابت خواهد آمد و در شرایط بسیار مختلف با مورینیو داشتن در نقل مکان از واقعی به یک طلسم دوم در چلسی در حالی که رونالدو تا به حال در بازگشت از یک وقفه را در بایرن مونیخ.

دو تیم ملاقات کرد در اوایل فصل در سال 2013 یوفا سوپر جام با چلسی قهرمانی جام یوفا تحت رافا بنیتز فصل قبل بایرن لیگ قهرمانان تحت Jupp Heynckes.

بایرن به پایان رسید تا برنده در ضربات پنالتی که از پشت دو بار در طول یک مسابقه که در آن چلسی تا به حال Ramires ارسال – ادامه یک الگوی مورینیو دیدن بازیکنان از تیم های داده اولیه در جلسات برابر رسید.

“هر بار که من بازی پپ من تا پایان 10. باید آن را نوعی از یک قاعده است. بهترین تیم به وضوح از دست داد. آنها فقط به ثمر رساند و یک پنالتی,” مورینیو بعدها ضجه و زاری کردن.

گرم شدن

مرحله بعدی این رقابت بود منچستر به عنوان سرمربی در زمان بیش در ایران در ماه مه سال 2016 در حالی که گواردیولا در زمان بیش در شهرستان که در همان تابستان است.

اما با وجود این مواد وجود دارد برای خود آتش زا به رقابت ادامه منچستر بود و به طور کلی صحنه از سرگیری روابط.

در این جفت ارز است فصل اول در شارژ شهر سوم به پایان رسید در لیگ, با ایران را در ششم – اگر چه مورینیو را رهبری تیم خود را به شکوه در لیگ جام حذفی و لیگ, در حالی که پپ گواردیولا به پایان رسید اولین کمپین trophyless.

بود که به تغییر در دو فصل به عنوان شهر تاسیس خود را به عنوان نیروی غالب در انگلستان برنده back-to-back عناوین همراه با داخلی فنجان.

مورینیو به رهبری ایالات دوم در جدول در 2017-18 فصل آنها یک کشور مایل خود را در پشت صلیب-شهر رقبا.

و در حالی که روابط بین مورینیو و گواردیولا باقی مانده صمیمی پرتغالی را حفاری در منچستر سیتی بیش از آمازون خود را مستند به “همه یا هیچ” ظاهرا موضوع را با در نظر گرفتن چگونه آن را به حال او را به تصویر کشیده و ایالات.

“شما می توانید یک فیلم فوق العاده در حالی که احترام به دیگران است. شما لازم نیست به بی احترامی به یک فیلم فوق العاده. شما می توانید یک ثروتمند باشگاه و خرید بهترین بازیکنان در جهان است اما شما می توانید خرید کلاس و آنها نشان داد که به وضوح بود که واقعا آشکار” مورینیو گفت.

رونالدو حاضر به گرفتن طعمه.

این بود رونالدو که به تازگی پیروز در این جفت ارز در آخرین جلسه که در نوامبر سال 2018 زمانی که شهر ضرب و شتم ایالات 3-1 – یک نتیجه که عجله مورینیو خروج از اولدترافورد ماه زیر است.

دوستان پیوست?

فقط به عنوان با مورینیو, گواردیولا زده از لحن محترمانه به عنوان جفت آماده شدن برای از سرگیری رقابت خود را زمانی که تاتنهام میزبان منچستر سیتی در روز یکشنبه.

“در کنار من همیشه داشتم باور نکردنی احترام به آنچه که او انجام داده برای فوتبال و حرفه ای” گفت: گواردیولا.

“گاهی اوقات شرایطی رخ می دهد. این بخشی از کار ما است. که همه,” او اضافه شده زنگ که تبر شده است به خوبی و واقعا به خاک سپرده شد.

ما پیدا کردن که آیا این واقعا مورد است در شمال لندن در روز یکشنبه.

مورینیو در مقابل پپ گواردیولا سر به سر

موارد مشابه: 22

رونالدو برنده: 11

تساوی: 6

مورینیو برنده: 5

گواردیولا مدیریتی افتخاری (تیم اول): 27

مورینیو مدیریتی افتخارات: 25

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی