‘آن را انسان ساخته شده برای تست 5G’: بوکسور خان گسترش coronavirus توطئه ادعا می کند نشان می دهد همه گیر می تواند ‘کنترل جمعیت’ طرح

قهرمان سابق جهان قهرمان بوکس امیر خان پیشنهاد کرده است که coronavirus نمی سرچشمه در چین و Covid-19 همه گیر می تواند بخشی از یک توطئه برای آزمون جدید 5G شبکه های ارتباطی و “خلاص شدن از شر بسیاری از ما است.”

در یک گیج کننده سری از کلیپ ها, بریتانیایی, ستاره تکرار یک بی پایه و اساس تئوری توطئه ارتباط coronavirus به 5G شبکه های پهن باند است که به تازگی نورد در چندین کشور در سراسر جهان است.

‘این کشور به پایان رسید’: بی اساس UK ‘5G coronavirus’ تئوری های توطئه بیرحمانه مسخره

با وجود کارشناس مطالعات علمی بارها و بارها به این نتیجه رسید که با سرعت بالا و ارتباطات سیستم مطرح نیست یک تهدید برای انسان خان گفت که او “است که به تماشای بسیاری از این ویدئوها و مسائل” و معتقد است که تکنولوژی “بدیهی است که” سموم سلول های انسان و خون و اضافه کرد که آن را “چیز بد است.”

“من فکر نمی کنم آن را در آینده از چین” یک کسل کننده به دنبال خان گفت: در یک داستان در Instagram, جایی که او بیش از 1.3 میلیون پیروان. “این یک دروغ واقعا. مردم می گویند که آنها از خوردن خفاش و مار و سم مخلوط شده است. آنچه b*llshit است ؟ آیا شما باور دارید که ؟ من نمی.

“Coronavirus این coronavirus که – شما احتمالا خسته شدن از آن, به عنوان من. آیا شما فکر نمی کنم آن را هر چیزی برای انجام با آن 5G در این برج که در حال رفتن است ؟

“آن چیزی که ساخته دست انسان. آن را قرار داده وجود دارد به یک دلیل – در حالی که آنها تست 5G. آن را ممکن است برای کنترل جمعیت – خلاص شدن از شر بسیاری از ما به ویژه هنگامی که آنها می گویند که این به ضرر مردم. نگاهی به این برج ها در شب که قرار داده شده است تا پس از آن مردم به بیرون بروید.”

در حال حاضر او معتقد است که “بسیار بد” تابش ظاهرا ساطع شده از دکل جدید است و باعث بحران – بازتاب نوع نگرانی است که ممکن است منجر به 20 متر تلفن دکل های سوخته در بیرمنگام در این هفته در آنچه تصور می شده اند حمله آتش سوزی توسط anti-5G میدهد.

همچنین در rt.com ‘Coronavirus منتقل می شود از طریق تلویزیون’ می گوید: UFC نور سنگین وزن نیکیتا Krylov

در فیلم دیگری است که ظهور این هفته است و دیده شده است و توسط میلیون ها نفر از مردم یک جفت از کارکنان انجام کابل کشی در خیابان دیده می شود به دنبال گیج به عنوان یک زن متهم آنها را نصب 5G به عنوان بخشی از یک توطئه برای کشتن مردم – حتی اگر پهنای باند شرکت آنها کار نمی کند استفاده از 5G.

شرکت های فن آوری و تحلیلگران گفته اند که از جمله شبکه های 5G در حال حیاتی برای برقراری ارتباط در طول یک بحران است که جدا از مردم در سراسر جهان است.

“من شرط می بندم که آنها در حال رفتن به قرار دادن یکی از این برج ها در خارج از خانه” پیش بینی خان. “افرادی که در پشت این همه ؟ من امیدوارم که آن را نمی شروع یک جنگ و یا هر چیزی.”

خان به نظر می رسید برای حمایت از به طور گسترده ای پذیرفته شده تشخیص این ویروس در زمانی که انگلستان در ابتدا وارد lockdown گفتن طرفداران به شستن دست های خود را برای جلوگیری از گسترش میکروب ها و برگزاری ضد عفونی کننده دست او بود در استفاده از توییتر تصویری ماه گذشته.

او همچنین عموم ارائه خدمات بهداشت ملی (NHS) یک مجموعه او تا به حال ساخته شده است به میزبان مراسم عروسی و رسانه های خرده فروشی در زادگاه خود از بولتون گفت: “ما در حال دنبال کردن بشکه از کمبود تخت و مردم نمی حیاتی درمان است. NHS بولتون خواهد تحمل این را در ذهن داشته باشند. این پیشنهاد وجود دارد. لطفا برای امن نگه داشتن همه است.”

خان هشدار داد که آخرین فیلم ها می تواند منجر به مردم گفت: “که امیر خان دهکدهای از دست داد سر خود را”. “آنها احتمالا سعی کنید به بخش من گفت:” این مرد گرفته شده بیش از حد بسیاری از مشت به سر,'” او اضافه کرد: داشتن اشاره کرد “الگو” به تاریخی شبکه رول-outs.

همچنین در rt.com رفتن ویروسی: از بازی صفر’ به ‘جنایتکار’ لیورپول بازی پنج عظیم رویدادهای ورزشی است که می تواند به گسترش coronavirus

“هر زمان 3G, 4G, 5G اتفاق می افتد وجود دارد همیشه یک الگوی. بازگشت در سال 2003 زمانی که 3G منتشر شد به جهان [وجود دارد] شیوع سارس. سپس در سال 2009 زمانی که 4G معرفی شد همه به نظر می رسید که این شیوع آنفولانزای خوکی. 2020, بچه ها – 5G ، coronavirus برک آوت.”

سارس در چین شناسایی شد چهار سال قبل از 3G معرفی شد در سال 2006 در حالی که جهانی نصب و راه اندازی 4G بود و تقریبا همزمان با شروع از آنفولانزای خوکی در مکزیک, ورود به سال گذشته و تبدیل شدن به طور فزاینده گسترده پس از وقوع به پایان رسید در سال 2010.

خان برگزار کرده است مشخصات بالا در انگلستان برای بسیاری از 15 سال کار حرفه ای, جمع آوری پول برای انواع علل طریق بنیاد خیریه او در سال 2011 راه اندازی شد برای حمایت از جوانان محروم و شرایط اضطراری.

33 سال مبارزه کرده است و نه از یک چهارم-دور برنده بیش از بیلی دیب در عربستان سعودی در ماه ژوئیه گذشته و به یک نوزاد جدید خود را با همسر, Faryal اما ادعا کرد که او با هدف قرار دادن یک آوریل مبارزه قبل از ورود به مستند است و نام سابق شریک مبارزه Manny Pacquiao و رقیب Kell بروک که ممکن است در آینده مخالفان.

همچنین در rt.com ‘آفریقایی نیست خوکچه هندی’: دروگبا و اتوئو اسلم ‘نژادپرستانه’ پیشنهادات که آفریقا تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان coronavirus تست زمین

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de