‘آن نه تنها مفید: Fauci لاستیک MSM را نابجا و تلاش برای ‘گودال’ او را در برابر تهمت در coronavirus پاسخ

به عنوان جریان اصلی رسانه ها اصرار دارد در نقاشی یک روایت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مخالفت با سلامت خود مشاوران ارشد immunologist Dr. Anthony Fauci ناودان رسانه ها برای unhelpfully ‘خوردگی’ او را در برابر خود ،

“من می خواهید که آن را متوقف خواهد کرد چرا که ما یک مقدار مشکل بزرگتر در اینجا از تلاش به نقطه تفاوت” Fauci گفت WMAL را ‘صبح در بازار’ روز سه شنبه در مورد گزارش های رسانه ها از او به مخالفت با رئیس جمهور coronavirus پاسخ.

زیر یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که در آن تهمت اصرار مختلف مستندات در پاسخ به این بیماری باید در چند هفته آینده به جای ماه به عنوان برخی از کارشناسان بهداشت توصیه می شود MSM گزارش بلافاصله معلوم شد روایت است که رئیس جمهور که قرار بود در برابر خواسته های او کارشناسان پزشکی – از جمله Fauci که در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار.

همچنین در rt.com خودکشی از افسردگی خواهد بود “بسیار بیشتر” از coronavirus مرگ و میر مگر اینکه امریکا بازگشایی برای کسب و کار ‘به زودی’ – مغلوب ساختن پیشی جستن

“رئیس جمهور گوش به من چه گفته اند و چه افراد دیگر در این کارگروه گفت: زمانی که من توصیه او آنها را گرفته او را هرگز مقابله یا باطل من ایده فقط سوراخ سوراخ شدن یکی در مقابل دیگری است که نه تنها مفید” Fauci گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“لطفا گوش دادن به دکتر Fauci,” قرص نویسنده مجله یائیر روزنبرگ توییتی در واکنش به نظرات دکتر هشدار داد که رسانه ها تلاش برای ایجاد اصطکاک بین Fauci و تهمت می تواند آسیب های جدی به کروناویروس پاسخ تلاشهای احتمالا گرفتن دکتر از کار اخراج شدند.

دیگران تکرار که تمایلات tweeting که MSM اقدام دوباره به عنوان “دشمن مردم است.”

با وجود Fauci کلمات رسانه های جریان اصلی pushedhard برای متقاعد کردن مردم که مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای حرکت به سرعت از طریق مستندات است که در برابر خواسته های Fauci که بستری تفاوت با مغلوب ساختن پیشی جستن در سبک اما نه ماده.

سی ان ان Chris Cuomo رفت و بیشتر از بسیاری در رسانه ها با Fauci-مقابل-مغلوب ساختن پیشی جستن را گفت: در برنامه روز دوشنبه که Fauci مواجه است چیزی بسیار بدتر از coronavirus: رئیس جمهور.

“آیا شما می دانید چه چیزی خطرناک تر از Covid?” کومو خواسته مخاطبان خود را. “گفتن حقیقت در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک عضو از قوه مجریه. هیچ یک باقی مانده است.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی