آن را در بازی: رئال مادرید مارکو Asensio برنده بزرگ در فیفا 20 لالیگا مسابقات (تصویری)

رئال مادرید بازیساز مارکو Asensio ساخته شده است که بهترین اجرا در شکستن جهانی فوتبال, ضرب و شتم توسط لگنس بازیکن Aitor Ruibal در رسمی لالیگا FIFA 20 آنلاین مسابقات.

بیست و چهار سال Asensio از دست رفته کل لالیگا فصل را به دلیل مصدومیت اما او بدیهی است که حفظ شده است خود را شست اشغال شده خود را در طول طلسم در sidlelines او به عنوان تاج فوتبال اسپانیا را بی چون و چرای FIFA 20 پادشاه در مسابقات esports تایید شده توسط La Liga.

همچنین در rt.com نشان می دهد و بگوید: کریستیانو رونالدو از کودکان و نوجوانان می آموزد برای شستن دست ها به عنوان ستاره ‘تنظیم برای پیوستن به مبارزه علیه Covid-19’ (تصویری)

مخاطبان در سراسر 170,000 مردم تماشا Asensio ضرب و شتم Ruibal در فینال پس از یک تعطیلات آخر هفته از عمل شامل 18 تیم از اسپانیا پرواز بالا.

این مسابقات پخش شد در تلویزیون ملی با رسانههای اسپانیا آن را پوشش گسترده و کمک به بالا بردن 150.000 دلار برای کمک به مبارزه با رمان coronavirus که ادعا کرده بیش از 1,720 زندگی در سراسر اسپانیا.

نشریات اسپانیایی Marca و AS در میان کسانی که به گزارش این مسابقات شامل جریان زندگی می کنند از بازی ها در وب سایت خود را با وبلاگ و play-by-play حساب از عمل.

بارسلونا و رئال مایورکا ممنوع شد, از شرکت به دلیل حمایت قرارداد باشگاه ها باید در محل با کونامی توسعه دهندگان از رقیب بازی Pro Evolution Soccer.

آنلاین مسابقات صورت گرفت پس از موفقیت در هفته گذشته از یک مجازی سویل دربی بین رئال بتیس’ برج Iglesias و سویا را Sergio Reguilon.

میگل فرشته روم یک مفسر و یکی از قابل تشخیص ترین صداها در فوتبال اسپانیا ارائه تجزیه و تحلیل از بازی در حالی که بازیکنان به زنده post-match interviews به تکرار این احساس از یک بازی واقعی است.

La Liga مقامات معلق بازی در مارس 12 در تلاش برای کاهش گسترش مرگبار Covid-19 است که نابود جهانی تقویم ورزشی در هفته های اخیر.

همچنین در rt.com نیاز به یک تعمیر, فوتبال طرفداران? فیفا روسیه جام جهانی 2018 فیلم فقط آنچه را که دکتر دستور داد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im