یک فعال در مینیاپولیس هشدار داده بیشتر و سنگین تر ناآرامی در شهر خود پس از مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس. او همچنین هشدار داد که widescale سیستمیک تغییر مورد نیاز خواهد بود به منظور بازگرداندن صلح است.

Kayla جانسون بازگو چگونه او را مورد حمله قرار شده بود توسط پلیس مینیاپولیس در حالی که مسالمت آمیز نشان دادن. این فعال سیاسی گفت: RT که قبل از شورش و غارت آغاز شد در اوایل این هفته تظاهرات غیر خشونت آمیز شده بود ملاقات با لاستیک گلوله های گاز اشک آور و دیگر قوی بازو تاکتیک.

“من آمار رو با فلش نارنجک در بازوی من. مینیاپولیس اداره پلیس به پایان رسید تا به من درجه دوم رایت به صورت مسالمت آمیز اعتراض کنند. این نوع از جهان ما زندگی می کنند در حال حاضر,” او گفت:.

جامعه را باید ایستاده و نشان می دهد هیچ ترس Johnson, خواست, و اضافه کرد که منظور تنها بازسازی یک بار وجود دارد تغییرات “در درون نظام است.”

گفت: بدون عدالت بدون صلح و بیانیه ای که تحت اللفظی است.

او همچنین ادعا کرد که “اپورتونيست در حال حاضر گرفته شده اتهام” برخی از اعتراض و ادعایی که supremacists بود “آغاز غارت” در این شهرستان است. این وضعیت به احتمال زیاد به تشدید حتی اگر مردم دستور داده شده است به ماندن در خانه فعال اضافه شده است.

آن را برای رفتن به یک warzone x 10. من شنیده ام مردم در حال گرفتن تفنگ.

مینیاپولیس لرزاند بوده است نزدیک به یک هفته تظاهرات که برخی از آنها فرود به غارت و شورش. دولت گارد ملی اعزام شده است برای کمک به بازگرداندن نظم و قانون و حکومت نظامی تحمیل شده.

ناآرامی ها گسترش یافته است در سراسر ایالات متحده با بیش از یک دوجین شهرستانها وضعیتی وخیم از شورش. درک چوین افسر فیلم برداری زانو در جورج فلوید را گردن بازداشت شده است و اتهام سوم-قتل درجه اما بسیاری از معترضان خواستار آن شدند که سه نفر دیگر از افسران درگیر در این حادثه نیز باید تحت پیگرد قانونی قرار.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de