‘آن را به یک بسته رویداد: UFC رئیس دانا سفید می گوید Khabib در مقابل فرگوسن پیش خواهد رفت – در رمز و راز محل

جهان ممکن است در مستند در حال حاضر, اما ظاهرا نیست توقف UFC رئیس دانا سفید از قرار دادن در بزرگترین مبارزه UFC می تواند احتمالا در سال 2020 است.

این بارها رزرو و مدتها در انتظار برخورد بین سبک وزن UFC قهرمان Khabib Nurmagomedov و موقت سابق, قهرمان تونی فرگوسن مجموعه را در بروکلین مرکز بارکلیز در مارس 18, اما مداوم و افزایش شیوع کروناویروس در ایالات متحده به معنای این برنامه تا به حال گیریم.

همچنین در rt.com ‘ما نمی دانیم که در آن ما در حال مبارزه و یا اگر ما در حال مبارزه در همه’: Khabib پست به روز رسانی در بدو ورود به روسیه

این بدان معنا نیست که مبارزه خاموش است اما به گفته یاهو ورزشی’ کوین یولا که او نه تنها نگه داشته و مبارزه زنده او در حال حاضر یک محل برای آن است.

“من (می دانم که در آن است),” او گفت: یولا در Instagram زندگی می کنند.

“اما من قصد ندارم که به شما بگویم و در عین حال. من می دانم که بسیاری از چیزهایی است. وجود دارد رفتن به هر گونه طرفداران وجود دارد. آن را برای رفتن به یک بسته رویداد است.”

سفید همواره نگاه به نگه داشتن خود را نشان می دهد زنده است با وجود این به طور فزاینده ای دشوار است محیط زیست که در آن او را به کار گیرند. بسیاری از ایالات متحده آمریکا است که در مستند و مجامع عمومی ممنوع شده است که این کشور مانند بسیاری از سراسر جهان در تلاش برای کاهش سرعت گسترش این بیماری در میان جمعیت آن است.

همچنین در rt.com Khabib بازگشت به روسیه از آمریکا به دلیل Covid-19 pandemic, کمتر از ماه به خارج از فرگوسن مبارزه

سفید, اما, همچنان ثابت قدم در عقیده خود را که از UFC هنوز هم می تواند کار تحت این شرایط محدود و او گفت که در حالی که او را درک دیگران نگرانی های او ادامه خواهد داد به فشار رو به جلو در حالی که اطمینان از ایمنی و بهداشت مسائل اهمیت است.

او همچنین گفت که هر گونه کارکنان و یا مبارزان که احساس ناراحت کننده با حرکت به انجمن خوش آمدید قدم به عقب تا زمانی که همه چیز به طور کامل امن دوباره.

“هر کسی که در حال رفتن به درگیر در این چیزی که در جریان است به این دلیل باشد که آنها می خواهند نمی کند چرا که آنها باید یا آنها را مجبور به انجام هر کاری,” او گفت:.

“من باور ما نیست فقط شروع به فکر کردن در مورد ایمنی در هنگام coronavirus ظهور. بهداشت و ایمنی, این ها چیزهایی هستند که عادی کسب و کار است که در خارج وجود دارد در حال حاضر لزوما باید در مورد فکر می کنم به صورت روزانه.

همچنین در rt.com نقاب Khabib سهام coronavirus پیام با طرفداران او به عنوان قطار در انزوا تونی فرگوسن مبارزه

“بهداشت و ایمنی چیزی است که ما انجام داده ایم قبل از coronavirus و ما توان انجام آن را پس از coronavirus رفته است. این فقط عادی sh*t برای ما است.”

سفید در نظر دارد تا میزبان Khabib در مقابل فرگوسن به عنوان تیتر مبارزه در UFC 249 کارت در یک محل ناشناخته طرفداران wracking مغز خود را در مورد که در آن ممکن است برگزار می شود.

اما صرف نظر از محل پیام از سفید روشن به نظر می رسد. نشان می دهد باید در.

همچنین در rt.com شک نیست من Khabib در مقابل فرگوسن اتفاق می افتد می گوید: UFC رئیس دانا سفید به عنوان coronavirus موانع کوه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im