این… زنده! دانشمندان کشف غول ویروس ها که محو خط بین زندگی و مرده

محققان که sifted از طریق بزاق انسان و حیوانات و مدفوع و انواع منابع آب پیدا کرده اند صدها نفر از ویروس ها با توانایی های منحصر به فرد ما هرگز دیده می شود قبل از تاری تعریف آنچه در آن به معنی زنده است.

این تیم بین المللی به رهبری دانشمندان دانشگاه کالیفرنیا در برکلی کشف این کلاس جدید از غول فاژها (ویروس ها که آلوده به باکتری) است که می تواند تقریبا چهار برابر تعداد ژنوم به طور معمول در بر داشت در فاژها با برخی از رسیدن به عنوان آنجا که 15 برابر اندازه عادی با 735,000 پایگاه های DNA است.

نه تنها آنها عظیم اما این ویروس ها نیز پیشرفته (نسبتا صحبت کردن) آنها نیز به رخ کشیدن های تلفن همراه و ماشین آلات است که می خواند و اجرا DNA دستورالعمل برای ساخت پروتئین, همچنین شناخته شده به عنوان ترجمه است. این توانایی خاص می اندازد به سوال ما درک کنونی از هر دو ویروس ها و در واقع ما تعریف علمی از “زندگی” خود را.

همچنین در rt.com پاشنه آشیل تمام ویروس ها? دانشمندان کشف جام مقدس است که می تواند منجر به واکسن جهانی

“به طور معمول چه جدا از زندگی و غیر زندگی است به ribosomes و توانایی انجام ترجمه; که یکی از عمده تعریف ویژگی های است که جدا از ویروس ها و باکتری های غیر زندگی و زندگی” گفت میکروبی بوم روهان Sachdeva از دانشگاه برکلی است.

“برخی از بزرگ فاژها بسیاری از این ترجمه ماشین آلات به طوری که آنها در حال آلوده کردن خط یک بیت.”

این فاژها آنقدر پیشرفته است که به آنها تزریق هدف باکتری ربودن خود ژن-ساخت تجهیزات و تولید انبوه نسخه از خود را دارند. آنها همچنین با استفاده از این تجهیزات برای دفع رقابت فاژها به دنبال ربودن همان باکتری است.

“فاژها نیز شناخته شده برای انتقال ژن برای سموم باکتریایی و مقاومت آنتی بيوتيکی در بین باکتری ها که منجر به بیماری” برکلی میکروبیولوژیست Basem Al-Shayeb گفت.

“پس ما باید هر دو مضر و باکتری های مفید زندگی ما و در درون ما درک چه نوع از فاژها همزیستی با آنها در انسان و حیوانات و چگونه آنها را بر آن محیط است که از ارزش بزرگ است.”

همچنین در rt.com ‘گیج’ ویروس با منشا ناشناخته با ژن دانشمندان نمی تواند شناسایی کشف شده در برزیل

پیامدهای این کشف گسترده هر دو در علمی مطالعه ویروس ها بلکه برای مردم خود سلامت جسمی و روانی و microbiomes در خود جرات.

درک بهتر از سیستم های این فاژها دارای در نهایت می تواند کمک به کنترل بهتر انسان microbiomes که می تواند انقلابی در زمینه های خاصی از دارو و درمان به عنوان و در عین حال بیماری های علاج ناپذیر.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی