روابط میان متحدان سنتی رسیده کم جدید به عنوان مانیل هشدار داد ایالات متحده است که آن را پایان دادن به این توافقنامه اجازه داده است که سربازان آمریکایی به پا در فیلیپین خاک.

“آن زمان ما خودمان تکیه می کنند را تقویت خواهد کرد ما را دفاع و نه تکیه بر هر کشور دیگری” رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte سخنگوی سالوادور Panelo گفت: به طور منظم جلسه.

اطلاع از فسخ بازدید از نیروهای امضا شده توسط وزیر امور خارجه Teodoro اهسته Jr در روز سه شنبه و “تحویل به سفارت آمریکا در مانیل فورا,” وزارتخانه در وزارت امور خارجه Brigido Dulay گفت.

امضا شده در سال 1998 بازدید از نیروهای قرارداد (VFA) مقررات مربوط به ورود کشتی های جنگی آمریکا, هواپیما و سربازان به فیلیپین. آن را نیز اجازه می دهد تا نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا به مصون از پیگرد قانونی توسط مقامات محلی برای برخی از جنایاتی که در فیلیپین خاک.

تصمیم برای پایان دادن به VFA می آید پس از آمریکا لغو ویزا سابق فیلیپین رئیس پلیس سناتور رونالد dela رزا ماه گذشته که سازمان دیده بان حقوق بشر (HRW) متهم از پیشرو های فراقانونی در طول Duterte مبارزه با مواد مخدر را جنگ. Duterte خود را تهدید به فسخ توافقنامه همکاری نظامی با آمریکا را معکوس لغو ویزا.

Panelo گفت که ملت باز است به امضای VFAs با کشورهای دیگر به عنوان طولانی به عنوان آنها “پایاپای نه یک طرفه.”

همچنین در rt.com ‘End که از b*tch’: Duterte تایید آمریکا و فیلیپین نظامی همکاری توافق توست

دو کشور داشته اند rocky روابط همیشه از Duterte عهده گرفت و در سال 2016. آمریکا مقامات شده اند مهم خود را مبارزه با کارتل های مواد مخدر. فیلیپین رهبر را رد کرد و حملات گفت که خشن و اقدامات لازم برای از بین بردن مرتبط با مواد مخدر جرم و جنایت سازمان یافته است که بودجه ای کشور است.

جزئیات به دنبال

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی