‘آن را پویا وضعیت’: Esper می کند در مورد چهره در برنامه ریزی برای بازگشت 200 سرباز به پایگاه های اصلی از DC پس از WH بازدید

چند صد فعال وظیفه نیروهای مستقر به پایتخت ایالات متحده در منطقه در میان گرم اعتراضات باقی خواهد ماند در این منطقه برای 24 ساعت دیگر در یک ناگهانی برگشت از وزیر دفاع علامت Esper را زودتر برنامه را به ارسال آنها را به خانه.

Esper u-نوبه خود به دنبال یک کاخ سفید نشست و “داخلی پنتاگون بحث” روز چهارشنبه آسوشیتد پرس گزارش با استناد به ارتش, منشی, رایان مک کارتی که گفت تصمیم گیری است که به منظور اطمینان از اجرای قانون در پایتخت حمایت در مورد تمدید کردند. روشن است که اگر وزیر دفاع صحبت با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این است که قصد ما در این نقطه را در نیروهای فعال ما فکر نمی کنم که ما به آنها نیاز دارید در این نقطه است. اما محتاطانه به ذخیره قابلیت در صف, در یک رشته است.

مک کارتی افزود که حدود 200 سربازان با 82 هوابرد باقی خواهد ماند در پایتخت منطقه برای 24 ساعت دیگر.

آن را پویا وضعیت… ما در حال تلاش به آنها را برداشت و آنها را در بازگشت به خانه.

همچنین در rt.com ‘محتاطانه برنامه ریزی اندازه گیری’: پنتاگون مگس 1,600 فعال-سربازان وظیفه به DC در منطقه در حالت آماده به کار به عنوان ادامه اعتراضات

تا به 1600 فعال وظیفه نیروهای نظامی به منطقه پایتخت در اوایل این هفته و قرار داده شده در حالت آماده به کار به عنوان شدید ضد خشونت پلیس تظاهرات roiled DC در زمان افزایش به شورش غارت و خرابکاری. صدها تن از سربازان گارد ملی نیز استفاده می شود به گشت زنی در شهر و در میان ناآرامی.

در اوایل روز چهارشنبه Esper گفت: ارتش تنها باید مورد استفاده قرار گیرد برای سرکوب ناآرامی ها در صفحه اصلی به عنوان “آخرین راه حل” به صراحت مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به استناد قیام عمل می کنند که گسترش ریاست جمهوری مقامات به اعزام سربازان به پلیس خیابان های آمریکا. این بیانیه را شکست با رئیس جمهور موضع تهاجمی تر نسبت به تظاهر هر چند معلوم نیست اگر تهمت بود هر نقش در Esper تصمیم به ترک فعال-سربازان وظیفه در نزدیکی DC منطقه است.

جزئیات به دنبال

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de