‘آن را در یک کشتی کروز’: باشگاه فوتبال می پرسد عمومی برای حمایت از اسراف ورزشگاه طرح های آسمان بالا فضای باز و استخرهای شنا (تصویری)

پایین تر لیگ ماربلا نشان داد یک طرح فوق العاده برای یک 18,000 نفره ورزشگاه که شامل استخرهای شنا متصل به آن سطح و یک مجتمع تجاری با هدف قرار دادن بازدید کنندگان زندگی شیوه زندگی لوکس در ساحل اسپانیایی.

بیش از 4000 متر مربع از زمین های wll اختصاص داده شده به VIP در مناطق مغرور توسعه در رفت و آمد مکرر توریستی در اندلس که در آن باشگاه می خواهد که شامل high-rise, هوای آزاد, استخر شنا و حتی سهولت در شهرستان پارکینگ مشکلات با ارائه 2,000 فضاهای پارکینگ.

ماربلا به تازگی از دست رفته ارتقاء به ردیف دوم و در حال حاضر در حال بازی در 7,300-ظرفیت Estadio Municipal de ماربلا اما خصوصی حامیان این طرح باید تعجب طرفداران در سراسر جهان با خود چشمگیری چشم انداز بلند پروازانه برای باشگاه و جذاب برای ساکنان محلی برای حمایت از این ایده است.

“ما شده اند به کار بر روی آن برای مدت زمان طولانی” گفت: اسکار Ribot گروه پشت این پروژه است که با استفاده از شعار “رویای غیر ممکن است”.

“این ایده که زندگی می کند تا به ماربلا. با وجود این واقعیت است که ما در حال رفتن را از طریق این مایه تاسف است [گیر] و کل اقتصاد آسیب دیده این وضعیت ما را به ادامه کار می کنند.”

برخی از طرفداران ابراز نگرانی در رسانه های اجتماعی هشدار داد که توسعه و یادآوری آنها را از مالاگا به مشکلات بدهی و کاهش مداوم به Segunda Division از آنها گرفته شده توسط شیخ عبدالله بن ناصر آل ثانی در سال 2010 که نیز تا به حال برنامه ریزی برای یک استادیوم جدید در یک مرحله.

دیگران تعجب که آیا جمع شدن سقف است که یادآور خوبی توسعه برنامه ها در لیگ قهرمانان اروپا رئال مادرید در برنابئو بود مناسب برای یک باشگاه از ماربلا سپری زمان ایستاده است.

هواداران از خارج از اسپانیا بودند بیشتر تحریکی که مایل به آنها می تواند بازی ماربلا دور بعد در ورزشگاه تکمیل شد و خواستار مقیاس طرح “کلاس”.

صحبت کردن در کنار Ribot در یک نمایش بر روی صفحه نمایش در کنار قایق بادبانی لوکس از پورتو Banus, شهردار آنجلس Munoz پرسید: شهرداری گروه های مخالف و نهادهای محلی به ورزشگاه.

“این یک پروژه بزرگ و صحبت می کند حجم مورد جدی از کسانی که ارائه شده آن است. ماربلا سپری شده است یک پروژه جدی است. در حال حاضر آغاز می شود مسیر است که ما باید همه با هم سفر.

“یک پروژه از این طبیعت حامل یک سرمایه گذاری خصوصی در سکتور. این پروژه باز است به طوری که همه ما آن را به اشتراک بگذارید و آن را احساس کنید.

“تصویر یک تیم فوتبال می گوید زیادی در مورد یک شهر است. تبریک به صورت مداوم به فکر می کنم بزرگ.”

همچنین در rt.com ‘رویای بزرگ’: مدل پلیبوی که ادعا کرد او با رونالدو گام به دادن پول به فوتبال شیلی باشگاه رویای ارتقاء

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی