ایتالیا Covid-19 تلفات سقوط برای دومین روز متوالی

در آنچه در آن امید را تبدیل به یک روند مثبت ایتالیا گزارش کرده است یک قطره در Covid-19-مربوط به مرگ و میر برای دومین روز متوالی. در عین حال تعدادی از موارد وجود دارد صعود به بیش از 60 ، 000.

در این کشور شمار کشته شدگان در حال حاضر در 6,078 مقامات بهداشتی گفت: اواخر روز دوشنبه. روزانه تعداد مرگ و میر به نظر می رسد انداختن – 602 جدید مرگ و میر ثبت نام کرده بودند در مقایسه با 651 روز یکشنبه و عظیم 793 روز شنبه.

تعداد موارد تایید شده در ایتالیا افزایش یافته است به 63,927 تشکیل هشت درصد افزایش از قبلی 59,138.

در حالی که این شماره ها سرسام آور آن را در واقع کمترین افزایش در درصد ثبت شده در این کشور از ماه فوریه 21. منطقه لمباردی باقی مانده است که سر چشمه این ویروس در ایتالیا با اکثریت مرگ و میر و نزدیک به نیمی از ملت را مورد منشاء آن وجود دارد.

همچنین در rt.com سازمان دیده بان ارتش روسیه تحویل کمک پزشکی هوایی در نزدیکی رم به مسکو تظاهرات برای کمک به کروناویروس زدگان ایتالیا

ایتالیا پایدار بدترین شیوع کروناویروس در اروپا و تعداد مرگ و میر در حال حاضر تا حد زیادی پیشی گرفتن تلفات ویروس برتر در چین است. ایتالیایی مقامات تحمیلی در سراسر کشور مستند در مارس 12, در تلاش برای جلوگیری از گسترش عفونت.

از روز یکشنبه روسیه شده است ارسال کمک های پزشکی به ایتالیا برای کمک به این کشور در مبارزه با شیوع بیماری است. یک تیم بزرگ ساخته شده از ده ها نظامی پزشکان و کارشناسان بیماری و همچنین به عنوان تلفن همراه آزمایشگاه ضد عفونی کامیون و تست کیت اند airlifted وجود نظامی روسیه در یمن.

همچنین در rt.com Coronavirus همه گیر است ‘شتاب’ هشدار می دهد که به عنوان رئیس جهانی مرگ و میر را نگه می دارد به سرعت در حال افزایش

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im