ایتالیا coronavirus تلفات سبقت چین از کل موارد در اروپا تصویب 100,000

مقامات بهداشت در ایتالیا تایید کرده اند بیشتر 427 مرگ و میر ناشی از Covid-19 هل دادن کشور به طور کلی مرگ و میر به 3,405. شکل سبقت تعداد کل مرگ و میر در چین از شیوع بیماری است.

با توجه به شمارش شده توسط AFP تعداد کلی موارد در سراسر اروپا در حال حاضر افزایش یافته است بیش از 100 ، 000.

آخرین مرگ و میر در ایتالیا با اندکی کاهش روی قبلی دوره 24 ساعته است که در آن یک رکورد 475 نفر در یک روز از به سرعت در حال گسترش ویروس.

شیوع این بیماری شد و برای اولین بار ثبت شده در چین در شهر ووهان در اواخر سال 2019 است و پس از گسترش در سراسر جهان در نرخ هشدار دهنده آلوده کردن بیش از 236,000 مردم و ایجاد بیش از 9,800 مرگ و میر. از کسانی که مرگ و میر 3,245 ثبت شد در چین است.

ارتش ایتالیا نامیده شده است برای کمک به حمل و نقل اجساد مردگان در برگامو به عنوان گسترده تر لمباردی منطقه همچنان به مبارزه با تاثیر مرگبار coronavirus.

همچنین در rt.com کاروان ارتش ایتالیا کامیون مسافت دور اجساد به عنوان محلی کوره های جسد سوزی آب گرفتگی با کروناویروس مرده (تصویری)

در اوایل روز پنج شنبه خودروسازی فراری و فیات کرایسلر گفت: آنها تا به حال آغاز مذاکرات با این کشور را اصلی یک تولید کننده برای کمک به نوبه خود به فوریت مورد نیاز ماشین آلات و تقویت یک سیستم پزشکی سبب شیوع توسط مقیاس به طور جدی بیمار coronavirus بیماران. رمان coronavirus فشار می تواند باعث مشکلات جدی تنفسی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de