ایتالیا به شاتر همه کسب و کار علاوه بر داروخانه & فروشگاه های مواد غذایی به عنوان coronavirus شیوع همچنان به گسترش

ایتالیا را تعطیل اکثر کسب و کار در سراسر کشور در میان سریع-گسترش شیوع کروناویروس نخست وزیر جوزپه کونته گفت: می روم تنها داروخانه ها, بازار مواد غذایی و خاص “ضروری” کارخانه باز است.

میله مو سالن رستوران ها و تمامی کسب و کارهای دیگر لازم نیست برای تولید خواهد بود مجبور به بستن کونته گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در روز چهارشنبه. این حرکت به عنوان رم را مهار اقدامات برای مبارزه با گسترش کشنده coronavirus از جمله در سراسر کشور محدودیت های مسافرتی.

“ما تنها قادر به دیدن اثرات این تلاش بزرگ در یک زن و شوهر از هفته” نخست وزیر گفت: “بعد از اشاره به اقدامات جدید به اجرا در خواهد آمد در روز پنج شنبه و در محل باقی می ماند تا مارس 25.

همچنین در rt.com اول مبارزه با تروریسم در اروپا و سپس… CorExit? اتحادیه اروپا خفیف پاسخ به کروناویروس اپیدمی می تواند نهایی میخ را در تابوت برای وحدت اروپا

ایتالیا را دیدم آن روز مرگبارترین هنوز برای شیوع روز چهارشنبه گزارش یکی دیگر از 196 مرگ و میر – افزایش بیش از 30 درصد – آوردن مجموع در کشور به 827 با نزدیک به 12,500 موارد تایید شده. بیش از 2000 عفونت های جدید گزارش شده در 24 ساعت گذشته.

محدودیت های مسافرتی تمدید شد از شمال منطقه لمباردی — که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار مشاهده شده در ایتالیا – به کل کشور روز دوشنبه پس از تعداد کل موارد افزایش یافت و به بیش از 10 ، 000. این مستند در سراسر کشور نیاز به مسافران برای به دست آوردن مجوز برای سفر فوری خود را فراتر از منطقه قرنطینه با یک تهدید از زمان زندان و یا جریمه برای کسانی که به نقض اقدامات جدید.

معمولا شلوغ خیابان های ایتالیایی شهرستانها عمده از جمله خود توریستی, نقاط دیده می شد تا حد زیادی خالی این هفته در میان این مستند به عنوان ساکنان جلوگیری از اماکن عمومی و محدود کردن تماس های خود را با دیگران – به استثنای برخی از مغازه ها که در آن مشتریان باید به انتظارنشسته بودند تا در تمدید صف امیدوار به سهام تا در سرعت کاهش منابع.

به عنوان مقامات بهداشتی مقابله با خوشه هایی از این ویروس در سراسر اروپا و تعدادی از کشورهای با تشدید اقدامات برای مهار و کاهش تاثیر آن با انگلستان رونمایی £30 میلیارد دلار ($39 میلیارد دلار) بسته محرک اقتصادی در روز چهارشنبه. اسپانیا, در ضمن به توقیف مدارس و دانشگاه ها به مدت دو هفته در حالی که مجارستان اعلام وضعیت اضطراری پس از 13 ساکنان آزمایش مثبت برای این بیماری است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im