فضاهای عمومی در سراسر 10 شهرستانها ایتالیایی که قرار است در مستند به عنوان اولین ایتالیایی بیمار تسلیم به این بیماری در میان موجی از جدید کروناویروس موارد – آوردن مجموع در کشور به 17 عفونت.

با 15 مورد جدید تایید کرد روز جمعه در شمال ایتالیا شمالی منطقه لمباردی, مقامات بهداشت و درمان را به اعمال محدودیت در برخی از 50000 نفر در سراسر 10 شهر که خواسته شده است به ماندن در خانه و جلوگیری از اماکن عمومی از جمله مدارس میله اجتماعات کلیسا و رویدادهای ورزشی است.

پنج پزشکان در میان بیماران جدید اولین مورد شناخته شده از محلی انتقال این ویروس در ایتالیا. هیچ یک از آنها بر این باور هستند که باید به چین سفر کرده که در آن بیماری برای اولین بار پدید آمده است.

همچنین در rt.com ‘عمومی فوق العاده تهدید سلامت’: CDC تایید 34 coronavirus موارد در ما آماده برای ‘بسیار ممکن است حتی به احتمال زیاد’ همه گیر

78 ساله از شهر پادوا شد و ایتالیایی به مرگ از سرایت بیماری از روز جمعه وزیر بهداشت روبرتو Speranza گفت. بیمار دیگر از همان منطقه نیز آزمایش مثبت است. لوکا Zaia رئیس جمهور از منطقه ونتو – که شامل پادوا – گفت: “بهداشتی حلقه” خواهد بود تاسیس در اطراف شهر برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس.

محدودیت برای اولین بار تحمیل شده بر شهر کدگنو و جمعیت آن 15,000 که در آن سه نفر تست مثبت برای coronavirus. مقامات در کسلپوسترلنگو در ضمن در حال حاضر قرار داده شده ثبت نام الکترونیکی در خارج از شهر سالن خواندن: “Coronavirus: جمعیت دعوت به باقی می ماند در داخل خانه به عنوان یک احتیاط.”

حدود 200 نفر در سراسر ایتالیا در حال حاضر قرار داده شده به قرنطینه در حالی که 60 نفر از کارگران از یک Unilever تسهیلات در لودی تحت تست های پاتوژن پس از 38 ساله کارمند بیمار. او در حال حاضر در بیماری جدی است. نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته تاکید کرد که دولت در حال کار در “سطح بسیار بالایی از احتیاط” اطمینان “همه چیز تحت کنترل است.”

همچنین در rt.com ‘قرعه کشی خوب از بد’: فرانسه باید از شیوع کروناویروس برای کاهش اتکا به چینی-عرضه کالاهای وزیر می گوید

رمان coronavirus دوبله COVID-19 آلوده در اطراف 77,000 نفر کشته و بیش از 2,360 در سراسر جهان از ماه دسامبر است. هر چند اکثریت شده اند در سرزمین اصلی چین و برخی از 1,150 موارد تایید شده اند در کشورهای دیگر و همچنین هشت مرگ و میر.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im