ایتالیایی مقامات تایید کرده اند که حداقل 10,023 نفر در فراگیر coronavirus گیر با تعدادی از آلوده در حال حاضر در بیش از 92,000 و نرخ مرگ خزنده نسبت به 11 درصد است.

یکی دیگر از شب تیره و تار تلفات اعداد اضافه شده است 889 مرگ و میر در ایتالیا در روز شنبه این کشور حفاظت مدنی آژانس گفت. روز جمعه ایتالیا, ثبت بزرگترین روزانه مرگ و میر پس از وقوع شروع به عنوان 919 نفر کشته شدند.

ویروس زده کشور به حساب بیش از یک چهارم از تمام Covid-19 مرگ و میر در سراسر جهان است.

همچنین در rt.com سازمان دیده بان روسی biodefense نیروهای ضد عفونی کردن خانه سالمندان در coronavirus-آمار ایتالیا

تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از مردم فوت کرده اند در ایتالیا به عنوان در اسپانیا است که در جهان دوم-بیشترین تعداد Covid-19 مرگ و میر. در سراسر جهان بیش از 645,000 مردم آلوده شده توسط ویروس کشنده با کمتر از 30,000 مرگ.

به عنوان تلفات کوه, دولت ایتالیا گزارش شده است که با توجه به یک فرمت به سراسر کشور مستند اقدامات در حال حاضر در محل. روزنامه کوریره دلا سرا گزارش داده که دولت در حال برنامه ریزی در گسترش مستند برای دو هفته فراتر از آن اصلی پایان تاریخ آوریل 3. در حالی که این کشور در مناطق شمالی بدترین ضربه میشل امیلیانو فرماندار منطقه جنوب Puglia به رویترز گفت که منطقه ممکن است باقی می ماند قفل شده است و تا اواسط ماه مه.

در شمال نظامی روسیه به پزشکان مستقر شده اند برای کمک به مقامات محلی در گرفتن virus تحت کنترل است. مشروط 100 روسی پرسنل لمس کردن در نزدیکی رم آخر هفته گذشته و به سرعت ارسال شمال به برگامو که در آن آنها را تاسیس بیمارستان و ضد عفونی واحد و همچنین به عنوان تلفن همراه آزمایشگاه های تست.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی