مرگ و میر در ایتالیا شیوع کروناویروس پیشی گرفته اند 2,500 در حالی که تعداد Covid-19 نفر در این کشور به مراتب بیش از کسانی که باقی مانده در چین – که در آن همه گیری آغاز شد – با بیش از 31,000 عفونت فعال.

با افزایش 345 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته سه شنبه بوده است میان ایتالیا کشنده ترین در Covid-19 شیوع آوردن مقدار مدیترانه ملت آوردن تلفات به 2,503 از مجموع 31,506 موارد تایید شده.

همچنین در rt.com در آن زمان پزشکان ایتالیایی روز و اضطراری برای بررسی سرفه و او هنوز هم نمی داند که اگر او Covid-19

از سرایت مشاهده گرديد در ایتالیا در اواخر ماه فوریه در این کشور به سرعت تبدیل شدن به اروپا را سخت ترین ضربه coronavirus کانون با سرعت در حال افزایش بیماری تلفات و مرگ و میر بیش از بسیاری دیگر را تحت تاثیر قرار سازمان ملل. انفجار در موارد و باعث مرگ و میر در سراسر کشور مستند در هفته گذشته با قرار دادن 60 میلیون نفر از شهروندان تحت سخت محدودیت های مسافرتی و سازندگان: اکثر کسب و کار در سراسر کشور است.

چین, در ضمن شاید دیده بدترین از آن جلسه با گسترش بیماری تنها با بیش از 9000 فعال موارد باقی مانده, با توجه به رسمی شمارش تا حد زیادی خوشه در اطراف ویروسی کانون ووهان – پس از بیش از 68,000 بهبود و 3,200 مرگ و میر ناشی از شیوع آغاز شد در اواخر سال گذشته. به تاریخ این ویروس به بیش از 196,000 نفر در سراسر جهان کشته شدن بیش از 7,800.

همچنین در rt.com توافق سران اتحادیه اروپا برای بستن مرزهای خارجی برای محدود کردن coronavirus, پخش كردن, رئيس جمهور از کمیسیون اروپا

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی