تعداد تایید Covid-19 coronavirus موارد افزایش یافت و به حداقل 76 در ایتالیا وادار کردن مقامات برای معرفی به طور فزاینده ای سخت مهار و اقدامات قرنطینه در مناطق شمالی لومباردی و ونتو.

78 سال درگذشت عفونت در نزدیکی پادوا ونتو منطقه در شب جمعه تبدیل شدن به دومین قربانی این ویروس در ایتالیا 76 ساله زن مرده پیدا شد در روز پنج شنبه برخی از 50 کیلومتری جنوب میلان.

حداقل 17 نفر تایید آلوده در ونتو تا کنون از جمله آخرین قربانی و همسر و دختر به عنوان مقامات هنوز در خانههای گلی خالی که آیا کارناوال ونیز حوادث باید لغو شود. در همسایه لمباردی وجود دارد 54 مورد از جمله یکی در میلان است که جمعیت برخی از 1.4 میلیون نفر و که در آن زنان در هفته مد در حال حاضر در حال وقوع است.

همچنین در rt.com ایتالیا قفل کردن 10 شهر پس از 1st coronavirus مرگ به عنوان موارد پرش به 17

شیوع اعتقاد بر این است که سرچشمه در جنوب شرقی شهر میلان که در آن برخی از 50,000 ساکنان کدگنو و شهرهای نزدیک شد ‘توصیه’ به ماندن در خانه و جلوگیری از تجمعات عمومی که در حال حاضر لغو شد یکهو.

قرنطینه اقدامات تحت تاثیر نه تنها در مدارس و دانشگاه ها اما همچنین مسابقات فوتبال. معلوم نیست زمانی که لغو یکشنبه درگیری بین اینتر میلان و سامپدوریا, آتالانتا برابر ساسوئولو و هلاس ورونا مقابل کالیاری ممکن است دوباره.

همچنین در rt.com روسیه نه تنها در پشت انتخابات نرم! آنها همچنین در تلاش برای اسمير ما بیش از coronavirus … با توجه به وزارت امور خارجه

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی