ایتالیایی crematoriums در حال اجرا از فضا به عنوان نظامی گشت زنی اجرای قرنطینه در جهان مرگبارترین coronavirus کانون (ویدئوها)

با ایتالیا در نظر گرفتن چین به عنوان محل بالا Covid-19 کانون این کشور در تلاش برای نگه دارید تا با هجوم جدید مرگ و میر با morgues به سرعت به پر کردن ظرفیت به عنوان ارتش است که به نام در به اجرا در سراسر کشور مستند.

ایتالیا مشخص شده مرگبارترین روز در عین حال برای هر کشور در حال حرکت سریع بیماری همه گیر کوروناویروس در جمعه گزارش 627 مرگ و میر در یک روز. کشنده شیوع نه تنها هل دادن ایتالیا را در بیمارستان های خود را به نقطه شکستن با سردخانه و کوره نیز تحت الشعاع تعداد مطلق از بيماران کشته بیماری مجبور به در نظر گرفتن توقف مصرف بدن به اتاق را.

“در حال حاضر ما دریافت به طور متوسط از 25 تابوت یک روز اما ما می توانید مدیریت تنها 12,” مدیر یک کوره جسدسوزی در پیاچنزا استان در شمال ایتالیا گفت: RT را Ruptly.

بدیهی است که این وضعیت باعث ایجاد یک مقدار غیر طبیعی, آوردن ما به اورژانس فاز ساخت ما به احتمال بسیار زیاد به توقف برای چند روز به منظور قادر به بازیابی برخی از فضا.

همچنین در rt.com کاروان ارتش ایتالیا کامیون مسافت دور اجساد به عنوان محلی کوره های جسد سوزی آب گرفتگی با کروناویروس مرده (تصویری)

مناطق همجوار در حال حاضر شروع به ارسال خود را بیش از حد بدن به پیاچنزا مرکز مدیریت اضافه شده مشاهده: “این همان مشکلی است که برگامو بود و دقیقا به همین دلیل ما در حال دریافت تابوت از همه در سراسر آسیای مرکزی و شمال ایتالیا. آنها لازم نیست که هر مطلب موقت فضاهای تابوت.”

گریم معضل می آید ایتالیا گزارش در بیش از 47,000 عفونت و 4000 مرگ و میر با رشد سریع در مواردی باعث نخست وزیر جوزپه کونته به گسترش ملی مستند تحمیل هفته گذشته فراتر از آن, اصلی, آوریل 3 قطع موثر بر برخی از 60 میلیون نفر است. اضافی و محدودیت های مسافرتی می تواند در عرض 48 ساعت آینده وزیر امور منطقه ای فرانچسکو بوچیا گفت: جمعه نشان می دهد تمام فعالیت های عمومی می تواند زمین را متوقف کند.

“بسیاری از مردم راه رفتن در اطراف است که ویروس ها و کسانی که در معرض خطر آلوده کردن دیگران” Matteo Bassetti مدیر بیماری های عفونی بخش در جنوا را در سن مارتینو درمانگاه گفت: ایتالیا AGI news agency.

40,000 موارد ما در حال صحبت کردن در مورد در واقع می تواند 100 برابر بیشتر است.

سربازان در حال حاضر به نام شده است به خیابان ها به اجرای دقیق مهار اقدامات با نمرات ماسک چادری سربازان دیده می گشت سیسیل پایتخت از پالرمو در روز جمعه در قطعه فیلم گرفته شده توسط Ruptly. مستقر به عنوان تقویت کننده در زیر به اصطلاح “امن خیابان” عملیات سربازان متمرکز شده اند توجه در این شهر ایستگاه قطار مرکزی و پورت خود را.

سیسیل — یک منطقه خودمختار ایتالیا – دارای شمارش 340 موارد Covid-19 از روز پنج شنبه.

در سراسر جهان coronavirus گسترش به بیش از 275,000 مردم در سراسر حداقل 160 سازمان ملل پس از همه گیری آغاز شد در چین هوبئی استان در اواخر سال گذشته. در حالی که چین دیده است بدتر از خود آن شیوع پس از سه ماه تلاش های شدید برای مبارزه با این بیماری است پس از گسترش به هر ساکنان قاره و به سرعت burgeoned به جهانی همه گیر.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im