ارتش ایتالیا hauls Covid-19 اجساد قربانیان به کمتر-آمار مناطق به عنوان پزشکان تصمیم می گیرید که می شود به کمک اولین موقت در چادر (ویدئوها)

یک کامیون ارتش کاروان خال دار شده است حمل و نقل تابوت با کروناویروس اجساد قربانیان از سخت ترین ضربه لومباردی به عنوان overworked پزشکان در حال تنظیم تریاژ چادر در خارج از غیرمنتظره بیمارستان.

نظامی کاروان چپ برگامو گورستان در روز روشن در روز شنبه به مقامات اعلام بالاترین روزانه مرگ و میر تا به امروز نزدیک به 800 نفر است. تابوت شد تا برای حمل و نقل به کوره های جسد سوزی در Ferrara, Emilia-Romagna, با توجه به RT را Ruptly به عنوان محلی morgues در منطقه لومباردی در حال مزمن ناتوان از برخورد با رشد تعداد قربانیان.

در عین حال غیرمنتظره بیمارستان در ایتالیا سخت ترین ضربه منطقه لمباردی — که در آن مرگ و میر پیشی گرفتن از 3000 در روز شنبه – راه اندازی جنگ تریاژ چادر برای انجام ارزیابی مقدماتی از بیماران قبل از هدایت آنها به سوی مناسب ترین اتاق پزشکی. یکی دیگر از Ruptly تصویری نموده ده ها تن از بیماران بسته بندی شده به یک درمان موقت اتاق به عنوان هر دو فضا و منابع به وضوح وجود ندارد.

به نام بحران “سخت ترین” یکی در ایتالیا بعد از جنگ دوره ایتالیا جوزپه کونته دستور داد همه کسب و کار و فعالیت هستند که حیاتی برای حمایت از نیازهای اساسی بسته شود حداقل تا مارس 3 – بلافاصله موثر – گسترش در سراسر کشور خاموش کردن.

همچنین در rt.com ‘بدترین بحران پس از جنگ جهانی دوم’: ایتالیا تعطیل تمام غیر ضروری در کسب و کارهای پیشنهاد از جان گذشته برای مهار گسترش coronavirus

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de