‘آن را به پایین در تاریخ’: Conor McGregor می پذیرد Anderson Silva مبارزه در 176 پوند – روز پس از تماس با MMA افسانه خود را بز

Conor Mcgregor پذیرفته است فیلمهای catchweight تقلا در برابر سابق UFC میان قهرمان اندرسون سیلوا در یک superfight که گودال او را در برابر مرد به نام او به عنوان بزرگترین جنگنده از همه زمان آخرین هفته است.

McGregor توییتی “قبول دارم” در پاسخ پس از کشف 45 ساله سیلوا که دارای رکورد طولانی ترین عنوان سلطنت در UFC تاریخ صحبت کرده بود تا یک superfight بین جفت تنها چند ساعت پیش از آن.

در پاسخ به یک پست توسط McGregor تماس او را بزرگترین جنگنده MMA از همه زمان سیلوا روشن ساخته است که او خواهد بود مایل به چهره سابق دو بخش قهرمان در یکی از دو دعوا او پیش بینی در نظر گرفتن قبل از پایان خود را تزئین حرفه ای.

“من بسیار زیاد تحسین برای این ورزشکار بزرگ است که کونور,” سیلوا گفت: Instagram پس از بیش از 3.5 میلیون.

“من باور دارم که یک مبارزه فوق العاده را در تاریخ این ورزش است. هیچ کدام از ما نیاز به اثبات چیزی به کسی.

“من باور دارم که طرفداران UFC و از این ورزش می خواهم به تماشای این, هنرهای رزمی, عینک. این امر می تواند فوق العاده برای تست مهارت های هنرهای رزمی در برابر او.”

قرار دادن سیلوا بالا در یک “بز موضوع”, مک گرگور گفت که او انتخاب کرده بود برزیل-آمریکایی به دلیل “مجموعه ای از پس از اتمام سراسر دو بخش با قهرمان وضعیت در یکی است.”

روشن افکار خود را در زندگی حرفه ای “عنکبوت” در میان و سنگین وزن نور بخش McGregor افزود: “او دارای بیشترین سبکی پس از اتمام در رزومه کاری خود را.

“جبهه ضربات به صورت. تا آرنج – البته خارج UFC – تایلندی آلو زانو که منجر به شکسته استخوان های صورت. یک لیست طولانی از فک انداختن پس از اتمام. خودم و اندرسون را هیجان انگیز ترین و مهم پس از اتمام در این ورزش است.

“من مجموعه ای از پس از اتمام در سراسر سه بخش با قهرمان وضعیت در دو معنی من شماره دو اگر نه در عدد یک است. شماره یک خواهد بود به طور کامل امن زندگی حرفه ای من پایان و به راحتی.”

همچنین در rt.com چشمک زدن نیست! اتمام سریع پس از اتمام در UFC تاریخچه شامل Jorge Masvidal, Conor McGregor و روندا راسی (تصویری)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de