این امر می تواند بسیار جذاب’: ‘داد و بیداد کن’ Bec راولینگس اهداف هدر هاردی پس از پیروزی در Bellator دوبلین (تصویری)

استرالیا فن های مورد علاقه ‘داد و بیداد کن’ Bec راولینگس گفت: او را به لذت بردن از چشم انداز یک مرحله نهایی مسابقات با قهرمان بوکس-تبدیل-MMA fighter هدر ‘گرما’ هاردی پس از راولینگس در نهایت در ستون پیروزی در Bellator 240 در دوبلین.

راولینگس outmuscled یونانی جوانی الینا Kallionidou در خود ورزشکار پروزن جلسه در پایتخت ایرلند چیدن یک تصمیم به اتفاق آرا پیروزی (30-27, 30-27, 29-28).

این برای اولین بار بود Bellator پیروزی برای راولینگس در دومین مبارزه با ترویج و جامعی پنج-مبارزه با ترمز در MMA کشش بازگشت به UFC از دست دادن در برابر پیج VanZant, در اوت 2016.

Rawlings – که معروف در زمان یک مسیر انحرافی را طی به bareknuckle بوکس تبدیل شدن به یک BKFC ملکه و رفتن شکست نخوردگان در سه دعوا پس از خروج از UFC – گفت: پس از آن در دوبلین را 3Arena که او خواهد بود تا برای پرتاب کردن با دیگر جنگنده MMA مشهور بوکس مهارت: امریکا ‘ هدر ‘گرما’ هاردی.

“من واقعا می خواهم به مبارزه با هدر هاردی, من فکر می کنم که خواهد بود بسیار جذاب مبارزه” Rawlings, 31, گفت MMA مبارزه.

“او یک بوکسور من bare-knuckle, بوکس, قهرمان, من فکر می کنم سبک خواهد بود که مبارزه جالب.

“اما شما می دانید من می خواهم به مبارزه با هر کسی آنها قرار داده تا در برابر من. من در تلاش برای تعقیب طلا, من در تلاش برای به دست آوردن من به ضرب گلوله در برابر Ilima [لی Macfarlane] و یا هر کس که [Bellator] قهرمان در زمان.”

“من نیاز به کار بر روی برخی از چیزهایی که من را خوشحال نمی کند اما من در تلاش برای مبارزه با حداقل سه بار در این سال است.

“من قطعا فکر می کنم من یکی از بهترین بوکسورهای [در Bellator].”

راولینگس’ callout نمی کشد طولانی برای رسیدن به هاردی سابق WBO زنان ورزشکار پروزن قهرمان جهان که در سال های اخیر در ترکیب بوکس با MMA پس از او Bellator تعظیم در سال 2017, از رفتن 2-2 در ارتقاء.

هاردی, 38, آن را خارج وجود دارد به پیروان خود در رسانه های اجتماعی پرسیدن که آیا آنها می خواهم او را در دلار استرالیا در خروس جنگی.

پیش از هر گونه پتانسیل برخورد با هاردی – که بدون شک لذت طرفداران – مستقیم-صحبت کردن در راولینگس گفت که او تا به حال بیشتر کسب و کار فوری برای حضور در, یعنی, جشن پیروزی او در پایتخت ایرلند.

“من مربی خود را حزب گوزن بنابراین من قصد دارم به او را به برخی از کشش و ما در حال رفتن به آن” راولینگس گفت.

شادی ستاره-در-انتظار MCCOURT

در جای دیگر در شب در دوبلین وجود دارد شادی را برای ایرلند شمالی لی McCourt او به عنوان outpointed آلمان جودیت Ruis در Bellator اروپا 7.

بلفاست جنگنده McCourt برداشت سخت مبارزه تصمیم به اتفاق آرا پیروزی, اما تست شد تمام راه را با Ruis که تقریبا امن یک armbar تسلیم داخل باز دور قبل از McCourt به طرز ماهرانه مانور فرار او.

McCourt تا حد زیادی تحت سلطه مبادلات بر روی زمین به انتخاب کنید تا یک تصمیم به اتفاق آرا برنده که باعث بهبود رکورد او را به 3-0 در ارتقاء (4-1 به طور کلی) به عنوان بیشتر burgeons او شهرت به عنوان یک ستاره ساخت.

همچنین در rt.com لی McCourt: دیدار با Conor McGregor stablemate در آستانه MMA سوپر استار شدن (عکس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im