پر زرق و برق روسی واقعیت تلویزیون ستاره ماریا Pogrebnyak-Shatalova اعتراف کرده از ترس خود را به او Instagram پس از تقریبا 2 میلیون پس از شوهر, گیر افتاد, Covid-19 و خانواده خود را دچار تب و استفراغ است.

شیک مد متعصب که به شهرت شات زمانی که او در واقعیت نشان می دهد دیدار با روس ها در سال 2013 در کنار سابق لیگ برتر مهاجم Pavel Pogrebnyak صحبت از ترور در کشف که فوتبالیست و سه فرزند خود را تا به حال تمام شده است شما با جدید کروناویروس.

Pogrebnyak-Shatalova تماشای بی اراده به عنوان چهار اعضای خانواده تجربه افزایش درجه حرارت گلو درد فقدان و بوی اشتها و دیگر علائم مرتبط با COVID-19 شیوع است که جاروب روسیه و جهان است.

“من به شدت ترس” او بستری از مصیبت آشکار است که او تا به حال به نام یک پزشک برای انجام آزمایش خون که نشان داد یکی از فرزندان او تا به حال توسعه یافته پنومونی در یک ریه قبل از Pogrebniak داشت این بیماری در هر دو از او.

“ما تا به حال نتایج تقریبا بلافاصله. پنومونی توسعه بسیار سریع است. شوهرم دما شروع به افزایش…او دو جانبه بوده است.”

بیانیه ای از یکاترینبورگ اورال روسیه لیگ برتر کنار Pogrebnyak پیوست و در سال 2018 پس از جادوها با دینامو مسکو و توسنو تایید کرد که 36 سال تا به حال آزمایش مثبت برای این بیماری است.

“او بیماری خفیف است” آنها مطمئن طرفداران. “هیچ چیز را تهدید می کند سلامت خود را. پاول احساس می کند به خوبی و به طور مداوم تحت نظارت های پزشکی.

“همه لازم تشخیصی و اقدامات درمانی در حال انجام هستند. ما مایل پاول بازیابی سریع و بازگشت به زمین فوتبال است.”

Pogrebnyak-Shatalova اجرا می شود که یک مدرسه آنلاین ارائه “تحول درس” برای طرفداران به دنبال مد و زیبایی makeovers نیست به نظر می رسد برای مشخص کردن این که آیا او تا به حال دچار علائم.

مدل و مشهور است رو موشکافی از او در سال های اخیر بیش از گزارش می دهد که او دچار بی اشتهایی و تا به حال تجربه botched لیپوساکشن عمل و مجبور شده بودند به چلپ چلوپ کردن در دندانپزشکی بازسازی پس از پیکور دندان.

او ازدواج Pogrebnyak در سال 2011 و به دنبال او را به عنوان او لذت می برد و موفقیت در لیگ برتر پس از امضای قرارداد برای فولهام در سال 2012 قبل از پیوستن به خواندن در مدت کوتاهی پس از آن.

او گل هشت گل در شش سال به عنوان یک روسیه بین المللی بازی در یورو 2012 در لهستان و اوکراین و به دقت از دست رفته را در یک محل در 2014 تیم ملی, زمانی که او از قطع موقت تیم ملی.

Pogrebnyak خواستار از سر گیری در سطح بالا فوتبال در روسیه است که متوقف شده است با توجه به همه گیر از اواسط ماه مارس است اما می تواند بازگشت در 21 ژوئن تحت برنامه های کشیده شده توسط سازمان.

همچنین در rt.com تقریبا کشتن دوست دختر من در تلاش برای کارشناسی ارشد اجتماعی فاصله’: گلف باز گیر میکنه Covid-19 fore-بازی (تصویری)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی