‘این فقط زمان به حرکت بر روی’: NFL افسانه تام بردی توضیح می دهد که تصمیم گیری در پشت Tampa Bay Buccaneers سوئیچ

تام بردی شکست انگلستان قلب با اعلام ماه گذشته که او را پایان دو دهه دوران موفقیت با پرستان و حرکت جنوب به تمپا و در مصاحبه جدید خود گفته است که انگیزه پشت تصمیم خود را.

بردی جوهر دو سال چند میلیون دلاری مقابله با Tampa Bay Buccaneers که در آن امید است که مرد به عنوان بزرگترین کارفرمایی از همه زمان می توانید پیوند سحر و جادو خود را لمس به یک فلوریدا حق رای دادن است که تلاش کرده است در فصل های اخیر.

امید است که با بردی هدایت یک دریافت سپاه رهبری همیشه خطرناک مایک ایوانز و کریس گادوین تمپا می توانید ببینید فقط بریدن از نوع موفقیت او کمک کرده است را به انگلستان و پس از او پیش نویس با 199th انتخاب در سال 2000.

همچنین در rt.com تام بردی برگ Patriots: NFL تمام وقت زیادی وداع به انگلستان

شش سوپر باول حلقه بعد بردی وضعیت به عنوان یک آینده Hall of Famer در سنگ تعیین و او امیدوار است که او می تواند کمک راهنمای جدید خود را حق رای دادن به خود را در حال توسعه پیروزی فرهنگ – و حتی شاید اگر که می آید در هزینه از هم تیمی های سابق خود در انگلستان است.

بردی را در سال گذشته با پرستان آنها را دیدم حذف از پلی آف در کارت های وحشی دور و در مقابل مستقیم به میراث او پشت سر او نهایی تصویب در یک پرستان یکنواخت بود رهگیری.

صحبت کردن در ظهر برای اولین بار در مورد تصمیم خود برای ترک این تیم است که او یک نماد بردی توضیح داد که او به این نتیجه رسیده بود که آن زمان به حرکت از حق رای دادن.

“این فقط زمان به حرکت بر روی” بردی گفت: Howard Stern خود Sirius XM radio نشان می دهد.

“من نمی دانم چه می گویند به غیر از آن. من انجام همه چیز را من می توانم در دو دهه با سازمان های باور نکردنی باور نکردنی, گروهی از مردم که هرگز تغییر خواهد کرد.

“هیچ کس نمی تواند که دور از من هیچ کس می تواند به کسانی که تجربه یا سوپر جام قهرمانی از ما دور است.”

بردی زمان در انگلستان به احتمال زیاد هرگز مساوی شده است. در بیست فصل او رفت و به یک باور نکردنی نه سوپر کاسه بود و به نام MVP در ورزش نمونه ممتاز ویژه نمایش ثابت کمتر از چهار بار.

بعلاوه او توسعه یافته این نوع مشارکت با سر مربی لایحه Belichick که تنها می تواند واقعا تشبیه به دوران موفقیت لذت می برد توسط Sir Alex Ferguson/Roy Keane پشت سر هم بسیاری از سال پیش, اما بدون, بسیار علنی در حال سقوط به سمت پایان چیزی بردی به طور خاص تایید کرد در طول مصاحبه.

همچنین در rt.com فرو ریختن یک سلسله: چگونه می توانید از جدید انگلستان میهن پرستان حرکت پست-تام بردی عصر?

در حال حاضر هر چند آن را به یک بعدی برای بردی. تیم جدید خود نکرده برگشتی از سال 2007 اما در حال حاضر نگاه کنید به مراتب بهتر مجهز به پایان رسید که بی ثمر اجرا شود. هفتم حلقه بردی می گوید: خوب خواهد بود – اما وجود دارد بیشتر به بازی خود را از جمع آوری غنائم.

“من هرگز در مورد مراقبت میراث” او توضیح داد.

“من هرگز یک بار زمانی که من در دبیرستان بود گفت:” من نمی توانم صبر برای چه به فوتبال من میراث به نظر می رسد مانند. که نه فقط من. این است که نه تنها شخصیت من است.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im