‘آن دیوانه’: تایسون خشم ادعا مایک تایسون بود درخواست 600 میلیون دلار برای نمایشگاه مبارزه با

تایسون خشم نشان داده است که او اسم مایک تایسون به دنبال یک فصل هزینه در این منطقه از 600 میلیون دلار برای یک نمایشگاه مبارزه با به عنوان بخشی از افسانه ای بوکس را مطرح ‘گشت’ به حلقه.

خشم 31 گفت: رسانه های انگلستان که او در تماس شده توسط ‘Iron Mike’ در یک پیشنهاد به توافق نظر در مورد آنچه برنامه ریزی شده بود به یک پول-در حال چرخش نهایی مسابقات بین بوکسور بازنشسته و امروز اجماع بهترین سنگین وزن در این سیاره را به عنوان به زودی به عنوان آنها شروع به صحبت کردن در پول خشم می گوید همه چیز پیچیده شد.

همچنین در rt.com تایسون vs تایسون: خشم نشان می دهد ESPN ارائه به صورت heayweight افسانه آهن مایک

بحث وجود دارد از آن,” خشم گفت: به iFL تلویزیون بالقوه در مقابل تایسون تایسون مرحله نهایی مسابقات.

مردم خود با من تماس من و مایک به حال یک تماس تلفنی آن همه واقعی اما هرگز محقق نشد. هر کس ارائه شد باز گشت پول به مایک پیشنهاد ما بادام زمینی است.

مایک صحبت شد در مورد £500 میلیون دلار ($620 میلیون) آمار و ارقام اما چه آمد به ما بر روی کاغذ یک شوخی بود آن دیوانه بود. من یک $10m را از ESPN به انجام مبارزه به عنوان یک نمایشگاه اما من فکر می کنم هر کس در نقل مکان کرد در حال حاضر.”

کیف پول پیشنهاد شده توسط مایک تایسون, اردوگاه, اگر تضمین شده اند که تا کنون بزرگترین کیف پول در تاریخچه بوکس و کوتوله شایعه $275 میلیون بنا به گزارش های به دست آمده توسط Floyd Mayweather در سال 2017 مبارزه با Conor McGregor.

در نهایت هر چند خشم فکر نمی کند که او بسیار برای به دست آوردن از به اشتراک گذاری یک حلقه با تایسون.

“من فقط عاشق برای به اشتراک گذاشتن حلقه با او و حرکت در اطراف. اما اگر او تا به حال برنده پس از آن مردم گفت: من زباله به دلیل 53 ساله به ضرب و شتم من و اگر من تا به حال مورد ضرب و شتم او پس از آن من می خواهم که یک قلدر.

“آن را از دست دادن-از دست دادن وضعیت برای من. این پول من نیاز به مبارزه با یک مرد گذشته خود بهترین است.”

در ضمن خشم در نظر است برای اولین بار پس از رها کردن اتهام جنایت, رئیس, Daniel Kinahan به عنوان مشاور او پس از Irishman در ارتباط بود در گزارش خود بومی ایرلند, انگلستان و ایالات متحده که به شدت درگیر یک کارتل مواد مخدر.

نوشتن در یک Instagram, داستان Fury ارسال شده یک عکس از Kinahan و به نظر می رسد به او نسبت به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از نشان می دهد که او باید اجرا برای ‘ب. ظ’, یا نخست وزیر.

این خواهد سوخت شایعاتی که خشم-Kinahan همکاری دست نخورده باقی می ماند با وجود چهارشنبه اعلام کرد که Kinahan حذف شده بود از خشم مذاکره تیم.

همچنین در rt.com تایسون خشم قطره اتهام رئیس جمعیت ایرلندی دانیل Kinahan به عنوان مشاور پس از واکنش بیش از جاشوا مبارزه – گزارش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de