این بود یک طناب دار!’: بابا والاس دو برابر کردن بعد از FBI نتیجه NASCAR ‘جنایت نفرت شد طناب برای درب گاراژ

راننده نسکار بابا والاس همچنان به اصرار دارند که یک طناب گره موجود در گاراژ خود را – که او در واقع هرگز تو را دیدم خود را – تا به حال نژادپرستانه معانی حتی پس از FBI در آن تعیین شد خوش خیم درب بازکن.

فدرال محققان به این نتیجه رسیدند که روز سه شنبه به اتهام طناب دار موجود در والاس گاراژ در آلاباما Superspeedway در آلاباما واقع یک گاراژ درب جلو و طناب است که تا به حال شده است وجود دارد پس حداقل در پاییز گذشته. اما دور از رها که او تا به حال نمی تواند هدف یک جنایت نفرت والاس به نظر می رسد در سی ان ان به تاکید است که طناب هنوز طناب دار بدون در نظر گرفتن هدف در نظر گرفته شده.

حتی میزبان به لیمو متعجب و متحیر به نظر می رسید با استدلال خود ، “آیا شما بر این باورند که در نظر گرفته شده برای شما در آن راه ؟ چی میگی اینجا؟” لیمو فشرده والاس.

آن طناب دار. آن طناب دار. آیا در سال 2019 یا هر آنچه در آن بود و طناب دار. آن را در من به کارگردانی اما کسی گره خورده طناب دار. این چیزی است که من می گویم.

والاس رفت و یک قدم بیشتر اصرار دارد که او تا به حال هرگز دیده می شود یک گاراژ جلو و با یک دست حلقه قبل از که او شواهدی وجود دارد که طناب بود “مستقیم طناب دار.”

تصمیم خود را به چسبیدن به افشا و خنثی جرم و جنایت نفرت ناشی از بسیاری از رسانه های اجتماعی مفسران به سوال انگیزه های خود را. بسیاری از صاحب نظران به حال در ابتدا استدلال کرد که والاس بوده است گمراه به باور طناب دار داستان پس از او تا به حال در واقع دیده می شود طناب خود را.

“با دو برابر کردن او را از دست داده و تمام اعتبار و شرکت کنندگان حاضر در gaslighting همه ما” اشاره کرد روزنامه نگار سراج هاشمی.

“اصلی این گزارش گفت که بابا والاس را دیدم هرگز با طناب دار. در حال حاضر او با اصرار از طریق اشک بود که یک طناب دار” مشاهده روزانه تماس گیرنده Greg قیمت. او در مقایسه با والاس به Jussie Smollett, بازیگر متهم به سازماندهی یک جنایت نفرت جعل در شیکاگو سال گذشته است.

رسانه ها سریع بوده به پخش اتهام جنایات نفرت – اما در بسیاری از موارد به نظر می رسد وجود دارد نه چندان شوم انگیزه. در اوایل این ماه ‘nooses’ آويزان در اوکلند پارک نازل شد به بخشی از یک نوسان برای کودکان به بازی با. شهردار این شهرستان با این حال اصرار داشت که رسیدگی به ضرر و طناب بود و هنوز هم موجه به دلیل “نیت مهم نیست.”

همچنین در rt.com جعلی طناب دار: اف بی آی می گوید NASCAR ‘hate crime’ بود و فقط طناب در بابا والاس درب گاراژ

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net