در آن زمان پزشکان ایتالیایی روز و اضطراری برای بررسی سرفه و او هنوز هم نمی داند که اگر او Covid-19

به عنوان اتحادیه اروپا belatedly توصیه عضو سازمان ملل مهر و موم خود را از مرزهای ایتالیا است که در خط مقدم مبارزه با کروناویروس. RT صحبت به دانشجو در میلان شد که شاهد و تقریبا یک وثیقه قربانی – از این مبارزه است.

Coronavirus موارد خارج از چین پیشی گرفته اند کسانی که در ویروس’ احتمالي کشور مبدا به عنوان پکن را سخت قرنطینه محدودیت می پرداخت. ایتالیا شبیه سازی عناصر سرکوب اعمال قرنطینه در ده ها هزار نفر از ساکنان شمال, در میان دیگر اقدامات.

هفته بعد اتحادیه اروپا خود را در نهایت شروع به خرد شدن در آن وابسته به دان کیشوت آرمان از ‘جنبش’ با EC جمهور Ursula von der Leyen توصیه در روز دوشنبه یک ماه توقف برای همه “غیر ضروری” سفر به اتحادیه اروپا.

در ضمن این که به شدت آن اصرار که کشورهای نگه دارید در تست در تمام هزینه. آیا بالا ایتالیا عفونت شماره (24,747 Covid-19 بيمار که از روز شنبه با 1,809 مرگ و میر) صرفا محصول بیشتر متعصب تست از همسایگان خود را, و یا اینکه آیا آن را در واقع سخت تر شده اند-آمار پزشکی حرفه ای در حال مبارزه برای نگه داشتن این ویروس در چک.

همچنین در rt.com توانایی برای کمک به ممکن است به محدود کردن’: دکتر می گوید پزشکان ‘خسته’ کمک های جدا شده از بیماران در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

حتی به عنوان سخت ترین آمار سازمان ملل تلو تلو خوردن بر روی لبه هرج و مرج, تست نشان دهنده کوچک از سفارش که در اطراف یک پاسخ قانع کننده به تازگی اعلام شده همه گیر باید ساخته شود.

29 ساله دانشجو در دانشگاه کاتولیک قلب مقدس که بیمار در میلان گفت: RT داستان ریختن نور در مهر و موم کردن زمین از یک سیستم مبارزه – اما هنوز هم عملکرد – تحت وحشی چالش است.

ماریا Sheveleva سعی در نادیده گرفتن نشانه های او برای چند روز قبل از دمای 37.5 C و سرفه و مشکلات تنفسی او را مجبور به رسیدن به او گفت: RT در روز دوشنبه. مدرسه او در حال حاضر لغو کلاس و او به دنبال کمک از شماره تلفن های اضطراری او می خواهم داده شده است – تنها می شود گفت: در ابتدا به “اقامت در خانه درمان در منزل شما, شما جوان هستند حتی اگر شما از این ویروس شما بیش از آن را دریافت.” زمانی که او احساس بدتر از روز بعد همان خط تلفن به او گفت برای خرید شربت سرفه در داروخانه های محلی که او را اطاعت نکرد.

اما Sheveleva فقط بدتر. احساس او “مرگ” او را به نام یک آمبولانس احضار hazmat مناسب امدادگران که بررسی ریه ها او و متوسط (38C). مشکوک او در واقع Covid-19 آنها او را به یک کلینیک در نزدیکی خانه اش. او صرف یک ساعت در انزوا طبقه با دیگر مشکوک coronavirus بیماران, همه مجهز به ماسک و دستکش و دستور به حفظ یک متر از هم جدا – حکم که تمام شد اما غیر ممکن است برای حفظ در شلوغ بخش است. چندین دور گرفته شد که آزمون خود را تبدیل شده تا مثبت. هنگامی که او اعتراف کرد او از ترس به اطراف بسیاری از افراد آلوده کارکنان او را به یاد آنها می خواهم به او هشدار داد از مراجعه به بیمارستان به علت خطر عفونت.

Sheveleva تاکید کرد که او احساس بیمار را به سمت روشنی غرق بیمارستان. “پزشکان واقعا مراقبت از وجود دارد, آن را لذت بخش بود, “او گفت: کادر پزشکی حتی به مواد غذایی خود را پس از مصرف خون و X-raying ریه ها او را.

این تقصیر آنها نیست که آنها هیچ فضایی برای نگه داشتن مردم از هم جدا شوند. آنها مردمی خوب و انجام همه چیز آنها می توانند.”

همچنین در rt.com چگونه به احتمال زیاد شما (بله شما) به مرگ از Covid-19 virus

اما پس از سه ساعت او گفته بود که در حالی که او تا به حال ویروسی سبب خستگی یا دردسر آنها نمی را یک سواب برای تست coronavirus چرا که او “وضعیت [بود] به اندازه کافی بد نیست.” او دستور به خود قرنطینه برای 14 روز به پوشیدن یک ماسک و دستکش در هنگام خرید مواد غذایی به خاطر او ممکن است Covid-19 و تنها به تماس با آمبولانس اگر تب او بیش از 40C یا تجربه تنگی نفس.

Sheveleva معتقد است او ترياژ شده تا راه را در محدود تخت بیمارستان برای مسن تر و مریض تر مردم قادر به تنفس بدون کمک کند اما متوجه امتناع خود را به آزمون خود نگران کننده است. او را دیدم یک زن 35 ساله به طور مشابه به خانه فرستاد به خود قرنطینه بدون اینکه تست شده هر چند او بدیهی است که بیمار در حالی که 62 سال سن بيمار آزمایش مثبت بود و نگه داشته و در بیمارستان است. این مرد معتقد است که او این ویروس اولین داد و آن را به مادر خود را, اما از آنجایی مانند Sheveleva – او در شرایط بحرانی او را به خانه فرستاد تا راه را برای مریض تر موارد است.

تخت بیمارستان در تامین کوتاه مدت هستند” او استدلال پس از آن ساخته شده حس به نگه داشتن او و یا مرد وجود دارد اگر وجود نداشت اما چرا تست آنها را برای ویروس ؟ “ما افراد جوان در حال حمل و… با ما هنوز هم در خارج وجود دارد ما ممکن است آلوده بیشتر مردم است. من نمی دانم که چرا آنها در حال انجام این کار,” او گفت:.

من هنوز می ترسم من ممکن است آن را در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de