‘آن را خلاف ارزش های باشگاه ما’: منچستریونایتد محکوم طرفداران خارج از چلسی بازی به اتهام سوء استفاده ضد همجنس

باشگاه فوتبال منچستر یونایتد با صدور بیانیه ای پس از Chelsea FC گفته است که یک گروه بزرگی از حامیان خود گفته در زمان بخشی در ضد همجنس شعار در طول این تیم را 2-0 برنده در استمفورد بریج در اوایل این هفته.

یک بیانیه منتشر شده در چلسی, وب سایت رسمی گفت که این شعار از برخی از بخش های ایالات پشتیبانی بود “غیر قابل قبول” است و آن را “قابل تحمل نیست” توسط باشگاه پس از آنها گفت که برخی از منچستر یونایتد حامیان آنها خارج از ورزشگاه در طول بازی در حالی که دیگران تا به حال شده است را تکذیب کرد ورود.

همچنین در rt.com “غیر قابل قبول سوء استفاده’: سه طرفداران بازداشت نژادپرستانه و ضد همجنس سوء استفاده در برایتون در مقابل چلسی در لیگ برتر ثابت

در [دوشنبه] شب مطابقت با یک گروه بزرگی از Manchester United supporters ساخته شده غیر قابل قبول شعارهای ضد همجنس,” چلسی گفت.

تعدادی از این دور حامیان آنها مانع از ورود به ورزشگاه و دیگران بودند خارج شده و در طول بازی. این رفتار را نمی توان تحمل در باشگاه فوتبال چلسی.

کسانی که حامیان ممنوع خواهد شد از حضور در مسابقات در استمفورد بریج در آینده و در همکاری با منچستر یونایتد ما گذشت جزئیات از کسانی که حامیان آنها به طوری که آنها می تواند اقدام مناسب را.”

شواهد این ادعا شعار نه بلافاصله آشکار در حین پخش بازی بود که برنده ایران با اهداف از هری مگوایر و آنتونی رزمی در چه بود که به شدت مورد بحث و مجادله بازی که دوباره آمد با دوز ور درام پس از چلسی تا به حال دو گل رد و تلویزیون مقامات.

اما چه شد یک حرکت-ساختمان پیروزی اوله Solkjaer مردان بوده است خدشه دار تا حدودی با این اقدامات بخش حمایت خود را.

اشاره به اتهامات منچستر یونایتد با انتشار بیانیه ای از خود که در آن آنها به شدت انتقادی از کسانی که در میان سفر خود پشتیبانی برای تضعیف ارزش های این باشگاه است.

منچستر یونایتد به یک تعهد طولانی مدت به برابری و تنوع و شمول مندرج از طریق ما #AllRedAllEqual ابتکار” آنها در بیانیه ای گفت. “ما برای اولین بار باشگاه به ثبت نام برای TeamPride ائتلاف و همچنان به همکاری با Stonewall و دیگر ضد تبعیض آمیز سازمان در این منطقه است.

همچنین در rt.com میزبان برزیل جریمه برای شعارهای ضد همجنس در کوپا امریکا

طرفداران ما بودند آوازی که همیشه در حمایت خود را برای این تیم در روز دوشنبه شب و قدردانی می کنیم که وفادار پشتیبان گیری. این آهنگ به کارگردانی برابر Chelsea FC – و یا هر باشگاه دیگری توسط برخی از طرفداران ما اجرا می شود به مقابله با ارزش های ما.

ما همچنان به شرکت در مبارزات انتخاباتی به منظور بالا بردن آگاهی و مبارزه با تبعیض در همه اشکال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی