‘آن را هرگز به من رخ داده است به ترک’: لیونل مسی را تکذیب خروج شایعات در میان نزاع داخلی در بارسلونا

لیونل مسی می گوید که او خواهد ماند و با غول های کاتالان بارسلونا برای آینده قابل پیش بینی پس از گزارش پیشنهاد آرژانتینی ace ممکن است داد و بیداد برای یک حرکت زیر سینه با مدیر فوتبال Eric Abidal.

بارسا نبوده و سنتی خود را جریان آزاد خودشان در این فصل به عنوان آنها در حال حاضر در حال نشستن در یک نقطه پشت سر رئال مادرید در جنگ برای لالیگا. اما هر گونه مشکلات آنها را تجربه کرده اند بر روی زمین شده اند منعکس کردن زمینه پس از یک گزارش نیم تنه به بالا بین خود بازیکن ستاره و کاپیتان مسی و سابق, فرانسوی, بین المللی, Abidal.

در گزارش Abidal به حال ناودان اول تیم برای کار سخت به اندازه کافی برای رئیس سابق ارنستو والورده پس از خروج از باشگاه لاس ماه.

همچنین در rt.com بارسلونا در آستانه جنگ داخلی? رسانه های اجتماعی رسوایی سوخت خواهد شد گمانه زنی در اطراف مسی آینده در غول های کاتالان

اخیر قسط از Quique Setién در محل Valverde فکر این است که باعث بیشتر پارگی در بارسلونا چارچوب آن تشدید شد گزارش های اخیر که این باشگاه حفظ کرده است به خدمات رسانه های اجتماعی شرکت به انتقاد از شخصیت های با نفوذ در داخل باشگاه برای کمک به تقویت شهرت باشگاه جمهور Josep Maria Bartomeu.

Bartomeu را انکار می کند, گزارش, اما در یک نسخه ناقص از مصاحبه مسی به Mundo Deportivo گفت که او می تواند “دیدن چیزهای عجیب و غریب اتفاق می افتد در باشگاه.”

من نمی دانم چه اتفاقی افتاده است به او می گویند که اما من در پاسخ به دلیل احساس من حمله کردند. من احساس او حمله بازیکنان,” مسی گفت: از رویارویی با Abidal در مصاحبه روز پنجشنبه منتشر شد.

بیش از حد است گفت: در مورد اتاق پانسمان است که ما نیروی مربیگری یا تغییرات را در بازیکنان و به خصوص در مورد من مانند من یک مقدار زیادی از قدرت و تصمیم گیری. همین برای من اتفاق افتاده در آرژانتین تیم ملی.

آن م من که از کسی از باشگاه … برای قرار دادن بازیکنان در وسط اخراج مربی دیوانه به نظر می رسید. (Abidal) کسی است که باعث می شود تصمیم گیری و اتحاد را به اتهام.”

گزارشهای داخلی و جنگ قدرت در این باشگاه به ناچار منجر به گزارش های که مسی را در نظر Camp Nou, خروج, چیزی که قبلا غیر قابل تصور است. اما مسی می گوید که او هنوز هم می بیند آینده اش در این باشگاه است و می خواهد برای اضافه کردن بیشتر و نقره به این باشگاه در حال حاضر لبریز جایزه کابینه.

همچنین در rt.com “من دوست دارم او را به بازگشت’: مسی می خواهد دوباره bromance با نیمار در بارسلونا

من چند بار گفته اند که ایده من است (اقامت) و تا زمانی که این باشگاه همچنان به می خواهید که وجود دارد هرگز یک مشکل,” مسی که بنا به گزارش یک بند در قرارداد خود را که اجازه می دهد او را به ترک به صورت رایگان در تابستان امسال گفت.

من می خواهم به پیروزی دیگر در لیگ قهرمانان, من می خواهم برای ادامه پیروزی در لالیگا و من همیشه آرزوی آن است.

من همیشه به حال انتخاب وجود دارد بسیاری از علاقه باشگاه حاضر به پرداخت release clause, اما آن را هرگز به من رخ داده است را ترک می کند و در حال حاضر هر دو. من عاشق بارسلونا, این خانه من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im