‘به نظر می رسد مانند چرنوبیل… منهای جذابیت’: میلیارد-دلار جدید تگزاس رنجرز در ورزشگاه lampooned توسط طرفداران (تصویری)

جدید, میلیارد دلار تسهیلات باز شده توسط MLB تگزاس رنجرز ناودان شده توسط طرفداران که می گویند آن را شبیه تابوت طراحی شده برای محدود کردن گسترش رادیواکتیویته از بد بخت چرنوبیل نیروگاه.

به 1.1 میلیارد دلار جهان زندگی ورزشگاه مورد ستایش قرار داد با این تیم به عنوان یک دولت از هنر تسهیلات قادر به مسکن 50,000 طرفداران و دارای تعدادی از ویژگی های از قبیل تهویه مطبوع اما اگر داخل عرصه مورد ستایش قرار داد به عنوان یکی از پیشرفته ترین در لیگ های خارج از آن را نه کاملا ملاقات با همان شور و شوق.

یک ویدیو منتشر شده آنلاین به نمایش گذاشتن این ورزشگاه را از ویژگی های لعنتی توسط توییتر با برخی از آنها گفت: آن را مانند به نظر می رسد عظیم ایمنی سد ساخته شده در این سایت از فاجعه چرنوبیل.

این ویدیو تبلیغاتی منتشر شده توسط رنجرز تیم رسانه برداشت شد از هم جدا بلافاصله با آن را با عنوان همه چیز از یک “سوله در وسط آیووا“به یک “وارونه ترکیه تابه مثل آتش.

دیگران اعتراف کرد که در داخل این تاسیسات در واقع چشمگیر, حتی اگر آن را کاملا شبیه به تصاویر منتشر شده قبل از تکمیل ورزشگاه.

شانس عرصه جدید پر بودن ظرفیت در هر زمان به زودی باقی مانده غیر واقعی در حال حاضر حداقل. MLB تحت فشار قرار دادند به جلو با ایده برگزاری فشرده فصل برای شروع در جولای 23 یا 24 با هر بازی که برگزار می شود در خالی استادیوم انعکاس دوباره زنده ورزشی در اروپا است.

اما لیگ هنوز هم در برخورد با تاثیر Covid-19 در آن ورزشکاران – با چند نفر از اعضای فیلادلفیا فیلیز به تازگی فهرستی از آزمایش مثبت برای این بیماری بالقوه کشنده.

همچنین در rt.com شیوع کروناویروس بازدید پنج فیلادلفیا فیلیز بازیکنان پیش از لیگ اصلی بیس بال را راه اندازی مجدد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net