‘آن است که مشترک ما فاجعه’: UFC برای استرداد ژانگ Weili از چین به عنوان strawweight قهرمان برگ پکن بیش از coronavirus نگرانی

UFC قهرمان ژانگ Weili دارای برش های کوتاه او پکن اردوگاه برای دفاع از عنوان خود در برابر جوانا Jedrzejczyk ماه آینده پس از تلفات تلفات از coronavirus رز به 361 کشته و بیش از 17,000 موارد تایید شده در سراسر چین است.

این کشور برای اولین بار قهرمان UFC به حال انتظار می رود برای تکمیل اردوگاه در پایتخت قبل از مبارزه با Jedrzejczyk – که او درگیر در یک عصبانی ارز با بیش از رسانه های اجتماعی در مورد ویروس مرگبار هفته گذشته در لاس وگاس در 8 مارس.

ژانگ مدیر برایان باتلر-Au نشان داد این حرکت تا به حال شده است برای“دلایل احتیاطی” و گفت: MMA مبارزه که UFC شده بود “کار سخت” برای تسریع جنگنده و تیم او به ایالات متحده جایی که او انتظار می رود که ویزا داده imminently قبل از پرواز در روز سه شنبه.

Weili در ابتدا اجازه ورود به آمریکا در ماه اکتبر است اما در حال حاضر با کمک نامزد انتخابات ریاست جمهوری Tulsi Gabbard که ستایش وحدت کیفیت MMA پس از در نظر گرفتن بخشی در یک مبارزه جلسه با ژانگ و جلسه همراهان خود را هنگامی که او اعطا شده بود اجازه ورود به کشور است.

همچنین در rt.com مردم در حال مرگ هستند’: UFC strawweight قهرمان ژانگ Weili آتش سوزی در جوانا Jedrzejczyk بیش از coronavirus شوخی در Instagram

پوند برای پوند دنیا شماره سه را نابود جسیکا آندراده در 42 ثانیه به برنده کمربند در UFC 157 در شنژن در تاریخ 31 اوت و دفاع از او در برابر Jedrzejczyk در حال حاضر باعث جنگ لفظی با تشکر از ضعیف قضاوت پست توسط لهستانی چلنجر.

سابق strawweight قهرمان Jedrzejczyk اضافه کردن عکس Instagram نشان واژگون نسخه از این پوستر تبلیغاتی برای مبارزه که در آن او با پوشیدن یک ماسک ضد گاز باعث ژانگ به او را متهم ساخت “لذت تراژدی”.

“مردم در حال مرگ هستند کسی پدر مادر کسی کسی را فرزند” ژانگ نوشت.

“می گویند آنچه شما می خواهید در مورد من اگر آن را می سازد شما احساس می کنید قوی تر است اما نه شوخی در مورد آنچه اتفاق می افتد در اینجا. من برای شما آرزوی سلامتی تا مارس 7th. من به زودی شما را ببینید.”

ژانگ بستری او گریه کرده بود در طول تعطیلات آخر هفته در یک پیام منتشر شده توسط دیگو سانچز که در آن MMA veteran با انتقاد از “آمریکا Instagram جامعه” برای “نادان جوک” و “احمق پست” در مورد افراد مبتلا به این ویروس است.

ترجمه سانچز کلمات ژانگ نوشت: “این ویروس است که در حال حاضر اتفاق می افتد در چین است که یک فاجعه انسانی. آن است که مشترک ما فاجعه است. اما به اعتقاد من در تلاش های مشترک از مردم جهان است.

“همه مردم در سراسر جهان باید به یکدیگر کمک یکدیگر حمایت و تشویق هر یک از دیگر. ما خواهد شد در نهایت شکست ویروس. مردم را به بازگشت به زندگی عادی است.”

ساقی-Au اظهار داشت: “MMA دیوهای بدترین. همچنین برای روشن جوانا را ندارد [به مسخره کردن پوستر] یا او به سادگی اعلان مجدد آن… این هیچ شوخی است.

Jedrzejczyk که نوشته شده یک داستان از یک لیدی گاگا کنسرت در لاس وگاس در Instagram در روز یکشنبه امیدوار است را به نفع خود به عنوان او را از دست داد به گل رز Namajunas در UFC 217 در نوامبر 2017.

32 ساله ادعا کرد که ژانگ “یک کمی بیش از حد عاطفی” در مورد عکس, گفتن, ESPN, MMA: “اگر من جرم او به من گفت: ببخشید اما من خنده تنها در مورد الگوهای رفتاری نه در مورد این بیماری و آنچه که در چین در حال حاضر.”

“من هرگز سرگرم کننده را از افراد بیمار از بیماری یا ویروس به دلیل آن را مانند یک چیز خطرناک. من احساس می کنم متاسفم برای همه مردم به دلیل آن است که بسیار خطرناک برای همه ما نه فقط مردم چین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی