‘آن است که یک ماده از هفته اما روز’: کمیته بین المللی المپیک نزدیک شدن به تصمیم گیری در توکیو 2020 المپیک در میان coronavirus همه گیر

کلید زورمندان دخیل در توکیو 2020 المپیک مجموعه, برای کلید بحث به عنوان کمیته بین المللی المپیک (IOC) هل می دهد به صورت قطعی تصمیم گیری در مورد آینده بازی های تابستانی در میان coronavirus بحران است.

به گزارش خبرگزاری رویترز نخست وزیر ژاپن اعلام کرد و رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ را برگزاری یک کنفرانس تلفنی در روز سه شنبه برای بحث در مورد یک شرکت و طرح این بازی است که به جای برنامه ریزی شده از جولای 24.

اما جهانی گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به رشد مخالفت IOC و توکیو 2020 سازمان’ اصرار که این بازی می توانید پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده.

همچنین در rt.com تعویق? شاید. لغو? هیچ راه: توکیو 2020 سازمان دهندگان می گویند که آنها نمی خواهد بحث در مورد لغو بازی های المپیک

“امروز کمیته بین المللی المپیک است که بحث با دولت ژاپن, توکیو 2020 کمیته سازماندهی و هیئت اجرایی کمیته بین المللی المپیک در مورد برنامه ریزی سناریو از جمله به تعویق افتادن این بازی و ارتباط برقرار خواهد کرد در دوره به دلیل” گفت: بیانیه ای از کمیته بین المللی المپیک.

کمیته بین المللی المپیک موقعیت دارای مشخصه تغییر به عنوان مقاومت مواجه از سازمان های عضو در سراسر جهان شروع به افزایش است.

کانادا و استرالیا در حال حاضر گفت: ورزشکاران خود را نمی خواهد شرکت در ماه جولای بازی های تحت آب و هوای فعلی در حالی که بریتانیا تیم اشاره کرده و در یک موقعیت مشابه.

این باعث کمیته بین المللی المپیک با ارسال نامه ای به ورزشکاران بیان کرد که آنها می آیند برای تصمیم گیری در بازی های تابستانی در عرض چهار هفته منابع زبان به شرط ناشناس ماندن به رویترز گفت که بازه زمانی می شود مورد نیاز است.

“تصمیم گیری خواهد شد اعلام کرد در روزهای آینده. آن است که یک ماده از هفته اما روز” یک منبع گفت.

همچنین در rt.com ‘جهان است در چنین وضعیت’: ژاپنی PM آبه نشان می دهد برای اولین بار است که بازی های المپیک توکیو می تواند به تعویق افتاد

در ضمن ژاپنی, نخست وزیر ژاپن نیز اعتقاد به برنامه ریزی های مشابه کنفرانس تلفنی و ملاقات با رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

با استناد به چندین ژاپنی, مقامات دولتی, ژاپنی, خبرگزاری Kyodo گزارش داد که آبه خواهد شد “به احتمال زیاد” برگزاری یک تلفن و ملاقات با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “به عنوان چهارشنبه” با بازی های المپیک به احتمال زیاد به بالا در دستور کار است.

اگر بازی ها به تعویق افتاد و یا نقل مکان کرد و این امر نشان دهنده اولین نمونه از این حرکت در طول زمان صلح و در 124 سال تاریخ بازی های المپیک است.

اما با همه گیر جهانی هنوز كردن و با بیش از 16,500 مرگ و میر گزارش شده در سراسر جهان به نظر می رسد احتمال وجود دارد که این بازی خواهد شد به تعویق افتاد هر چه زودتر به جای بعد.

همچنین در rt.com “ما می خواهیم به نگه داشتن بازی های المپیک, اما ما احمق نیست به انتظار مردم برای آمدن در میان همه گیر’ – ژاپن در المپیک ارشد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im