‘از آن شده است به خوبی دریافت’: ردبول, F1, رئیس می گوید ایده خود را برای رانندگان به قرارداد coronavirus به ضرب گلوله کشته شد توسط همکاران

رئیس ردبول فرمول 1 تیم هلموت مارکو پیشنهاد خود رانندگان قرارداد coronavirus در طول وقفه های ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر اما متوقف شد توسط دیگر اعضای سازمان و مدیریت تیم است.

مارکو گفت: او می خواست به گرد هم آوردن همه از ستاره های فرمول 1 راننده و تاریخ و روروک مخصوص بچه ها در اواسط وقفه اردوگاه و گفت: این امر می تواند “زمان ایده آل برای عفونت آمده است.”

همچنین در rt.com ‘شما باید به نمایشگاه’: منچستر سیتی در Gundogan تماس برای لیورپول به اهدا می شود به عنوان بازیکنان تماس برای coronavirus وضوح

صحبت کردن با کانال تلویزیونی اتریشی ORF, Marko گفت: او می خواست به مطمئن شوید که تیم خود را به طور کامل سالم و مناسب برای شروع F1 فصل زمانی که آن را در نهایت رزومه.

“همه آنها قوی مردان جوان در سلامت خوب است. که راه آنها خواهد بود آماده هر زمان که عمل شروع می شود,” او گفت:.

“ما چهار فرمول 1 راننده و هشت یا 10 juniors و ایده این بود که ما سازماندهی یک اردوگاه به اردوگاه ذهنی و جسمی پل زمان های مرده.”

اما مارکو همکاران در ردبول, F1, مدیریت تیم شد و در برابر ایده و آن را اوراق.

“اجازه دهید آن را این راه: از آن شده است به خوبی دریافت,” او گفت:.

همچنین در rt.com تایید: جدید تابستانی 2021 تاریخ تعیین شده برای به تعویق افتاد توکیو 2020 المپیک

این تیم در حال حاضر در انتظار یک تصمیم از F1 کارفرمایان در خصوص 2020 فصل با قهرمانی سر تعقیب کری نشان می دهد که F1 2020 تقویم می شود بخواهند صفحاتی دوباره مرتب شده شامل 15 تا 18 از اصل 22-مسابقه برنامه فصل به طور بالقوه در حال اجرا را در ژانویه 2021.

Marko پیشنهاد کرد که طرح ممکن است بیش از حد بلند پروازانه و گفت: “اگر وجود دارد یک فصل مسابقه با 15-18 نژادها از آن خواهد شد بسیار دشوار است. هیچ امکان برای بهبود تناسب اندام خود را در طول فصل است. پس از آن در واقع ایده آل برای استفاده در این زمان در حال حاضر.”

Marko همچنین نشان داد اعتقاد خود را که او تا به حال در حال حاضر قرارداد coronavirus.

“من تا به حال آنچه که من فکر کردم یک سرماخوردگی شدید و علائم خواهد بازی تاج,” او گفت:.

“این هم چیزی است که من هرگز تا به حال در این شدت.

“من نمی دانم اگر آن را به خاطر آزمون گزینه ها در حال حاضر بسیار محدود است. اما به عنوان به زودی به عنوان شانس وجود دارد, من می خواهم به آزمایش می شود پس از آن.”

همچنین در rt.com مسی بازدید در بارسا در هیئت مدیره به عنوان بازیکن به توافق برسند به 70% کاهش دستمزد بنابراین باشگاه کارکنان معتاد در صورت قطع پرداخت

ردبول نیز درگیر در تولید هواکش برای دولت انگلستان با کارخانه های خود را استفاده می شود برای کمک به تولید انبوه اضافی هواکش مورد نیاز برای کمک به انگلستان در خدمات بهداشت ملی (NHS) با رشد تقاضا به دلیل بحران.

“تولید در حال حاضر آغاز شده در اینجا ما در حال تولید هواکش,” او گفت:.

“این است که علاوه بزرگ فرمول 1 که شما می توانید واکنش نشان می دهند به بزرگترین چالش های فن آوری در کوتاهترین زمان ممکن و همچنین سرعت لازم در تولید.

“ما شده اند در اصطلاح اوایل تابستان استراحت از روز جمعه گذشته اما تولید آن بخش هایی است که ساخته شده برای دولت بریتانیا همچنان در استراحت است.”

همچنین در rt.com منجمد کردن: Khabib Nurmagomedov می گوید: او در گیر روسیه و UFC 249 حرکت می تواند بدون او

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de